1. 1.
  Tıp fakültesi uğruna 2. kez mezuna kalmak üzereyim. Tıp okuyan ya da okuyan tanıdığı olan abilerim ablalarım değer mi sizce bu çileye... aydınlatın beni.
  3 ... sarimsaklimayonezx
 2. 2.
  Hacım bizim bir akraba var, 4 kardeşler. En büyükleri babalarının psikolojik rahatsızlığının olduğu döneme denk geldi, 2 yıl mezuna kaldı. Gerçi Tus"u kazanmadı, o ayrı mesele. Evin en küçüğü de ilk girdiği yıl kazanmadı, tıp istiyorum dedi, 1 yıl mezuna kaldı, yine olmadı, 2. yılında kazandı. Demek isteyeceğim şu ki: Bir idealin varsa, ne olursa olsun peşinden koş. Azimli sıçan, duvarı deler, en büyük örneği bu 2 kardeştir. Belki de kafalar biraz ağır basıyordu, ya da az çalışıyorlardı, bilemiyorum. Başka örnekleri de vardır elbette.
  1 ... better call saul
 3. 3.
  puanını muanını yaz bakalım bana bi. bakalım duruma.
  -1 ... atabaka
 4. 4.
  Mezuna kalmak ne demek onu anlayamadım.

  Ama bir doktor olarak çok net söyleyebilirim ki, asla değmez. Başka bir alanda çok daha rahat edersin. Daha fazla para kazanırsın. Stresin daha az olur. Boş vaktin daha çok olur. Üstelik sürekli eleştirilen ve kötülenen bir mesleğin olmaz. Kafan rahat olur. Beni dinle. Ben yaptığım hatayı çok geç farkettim. Artık geri dönemem.
  ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
 5. 5.
  Asla değmez. Boşa uğraşma. Merak ediyorsan özelden anlatırım.
  ... yahigewrovski
 6. 6.
  iş imkanı iyi bir mühendislik seçerek kolay çalışma hayatı ve bok gibi para sahibi olunabilir.
  ... ilgisiz ve sorumsuz insan