1. 1.
    olayı kısaca özetlersek, sahilde gitar çalan ve eve gitmeye hazırlanan tıp fakültesi öğrencisi ve müstakbel doktor bir gencin yanına 3 kişi geliyor. 'kardeş bana da bi şarkı çal' diyor. ( cümleyi okuyunca ses tonu ve bunu söyleyenin tipi az çok canladı gözünüzde değil mi? ) genç adam nazikçe tabi çalarım diyor. sonra gelenlerden bir diğeri sigaran var mı diye soruyor. genç adam az önce bitti diyince öldüresiye dövüp çenesini kırıyorlar. şimdi bunu hangi sosyolojik, psikolojik, insani, coğrafi ya da herhangi bir sebeple açıklayacaksınız. bu tipler sandığınızdan çok fazla. çok ciddiyim bunlar ya ölmeli ya da insanlardan uzak bir kara parçasında kendisi gibi olanlarla yaşamaya zorlanmalı. tek olmaması gereken şey insanlar ile birlikte yaşamaları.

https://www.dha.com.tr/yu...ni-kirdilar/haber-1790817
    16 -2 ... manyak olmaya karar verdim
  2. 2.
    ab'ye girmeyi unutun.
    5 -2 ... masklavi
  3. 3.
    Olayın savunulacak bir tarafı yok ama bu olayın bir benzeri istanbul'da yaşayan herkesin başına 3 kere gelmiştir. Bu tarz adamlara, "birader yeni bitti, olsa can feda" dediğinde genelde volta alırlar. Bu biraz atar yapmış gibi...
    2 -8 ... tromp
  4. 4.
    Bu çomarlık değil orospu çocukluğu bir de kara parçasında kendileri gibilerle yaşasınlar demişsiniz dünyada kara oranı sudan az. okyanusun ortasına bırakın balık olmayı öğrensin kahpeler.
    19 -1 ... balistik karizma
  5. 5.
    ikisi serbest biri tutuklu, o da bir iki yıl yatar en fazla.

caydırıcılık sıfır olunca böyle oluyor. hapishanelerin artık çay demleyip yatma yeri değil bol dayaklı bol işkenceli konsantrasyon kampları olması gerekiyor. bu sığırları başka türlü adam edemezsin. anladıkları lisan bu.
    7 -1 ... baron munchausen
  6. 6.
    Devlet nizamı çatırdıyor çünkü yaptırım yok bu şeref yoksunu insanlar izaya getirilmeli.
    3 -2 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Ah Keşke çocuğun arkadaşlarından biri ben olsaydım da gitarı hardcase'i ile birlikte götlerine sokardık.

T: Eğlenen insanları görünce kuduran klasik ortadoğu çomarları.
    9 -1 ... ciklet kizilok
  8. 8.
    Ülkede Adalet sistemi yokki amk
    Adam 20 tane ayrı adli sicille hala suç işleme peşinde

Tvler hala çukur ariza ramo vs saçma sapan barzo keko mafya dizileri vermeye devam etsin..
    7 -2 ... blackmen
  9. 9.
    lisanslı boksör olmasa onları da salacaklarmış amk. haberden anladığım bu. lisanslı boksör olmayan eleman serbest kalmış, yani lisanslı boksör değilseniz milletin çenesini kırabilirsiniz. ben bunu anladım.
    4 ... ne alakasi var oglum
  10. 10.
    Şu çomarlar bana rastlasa da hayatımın hıncını alsam. Birini belki keser biçer çöpe atarım.
    ... bogaziciruyalari