1. 1.
    bilimsel bir gerçek. ilk insanlar otuz yaşlarına kadar yaşıyorlardı. şimdi seksenli yaşları geçiyoruz. her geçen yıl sayı artıyor. ölüm ortalaması 150 olduğunda kıtlık başlar ve insanlar birbirini yer.
    3 -4 ... orantisiz zeka 4
  2. 2.
    evet suriyeliler ölümsüz olur çünkü.
    ... centilmen minik
  3. 3.
    Umarım bunu yazan bir doktor değildir. Böyle bir doktora grip için bile gitmem çünkü.
    ... ruhsal enfeksiyon
  4. 4.
    insanı sonsuza kadar yaşatacak teknolojiyi bulan adamların aynı teknoloji ile besin veya eşit besin değerleri verecek alternatif bir şey üretemeyeceklerini düşünmek. Bu kadar da orantısız zeka olmayın canım.
    2 ... xanxas
  5. 5.
    tıpın çok gelilmesine gerek yok. kıtlık çeken bir sürü ülke var zaten.
    3 ... nammu
  6. 6.
    sonsuza kadar yaşarsak kimse arkadaştan ekmek falan istemesin lütfen.
    (bkz: ölü taklidi yapmak)
    ... aeritha
  7. 7.
    ki
    ölüm
    her yerde uyanıktır, genco.
    ... vatansever terorist
  8. 8.
    yukarda şakasını yazdım acaba dedim belki ciddidir dediklerinde aydınlatalım.
    gelişmiş ülkeler dikey tarım yapmaya başlamıştır, günümüzde de gelecekte de gıda kıtlığı olmayacaktır. israil içme suyunu denizden arıttığına göre denize kıyısı olan ülkelerde içme suyu sıkıntısı olmayacaktır, esas sorun işsizlik ve gelişmiş ülkelerin arayı daha da açması geleceğin problemi budur. gelişmiş ülkeler bunları kafaya takmaz, dünyanın kalanı rahatımızı bozmasın derler bana göre dertleri budur
    ... aeritha
  9. 9.
    tıbbın çok geliştiği günleri görelim. tarım da gelişir beslenme alışkanlığı da.
    1 ... nanautzin
  10. 10.
    Bu yüzden tıp geliştikçe amerika gibi ülkeler diğer dünyalara koloni kurmayı planlıyorlar.

Merak etmeyin tip 3 olsak gene soyumuz tükenmez kuraklık olmaz.
    ... sgt gary roach sanderson