1. 1.
  (bkz: politikacıların politikacı bile olamaması)
  2 ... oo caner hanim
 2. 2.
  (bkz: açılın lütfen ben doktorum)
  1 -1 ... pokeimam
 3. 3.
  böyle bir genelleme yapmak yanlış bence. her doktor böyledir yada insanlıktan çıkıyor gibi birşey olamaz. onlarda insan sonuçta ve insanın duyguları vardır ve her insan aynı değildir.
  ... gizemlipesimist
 4. 4.
  içinde yer yer doğrular olsa da, görünüşe göre tıpçılar tarafından fena halde aşağılanmış bir kişinin tespitleridir.

  özellikle şu kısma bittim.

  --spoiler--
  tus sınavını da kâinatın en zor sınavı gibi gösterip, yıllarca kazanamayan zavallıları da vardır.. genelde sözlüklerde takılır bu tipler. sonra kasım kasım kasarlar ama pratisyen hasta bakıcı olarak ömür boyu ezik yaşarlar.
  --spoiler--

  o ezik denilen pratisyenler muhtemelen, bu ezik lafını diyen kişinin ayda en az 2-3 katı kazanıyordur. sırf bu yüzden yazıldığı belli zaten bu eziklik kokan yazının. çalışsaydın da seninde olsaydı be güzel kardeşim. nedir bu kıskançlık, çekememe. kafan basmadı ya da çalışmadın tıp bölümüne giremedin, hadi puanın tuttu ama tercih etmedin şimdi 2 kuruş maaşla başka bir alanda çalışıyorsun muhtemelen ama bu senin salaklığındandır. bu salaklığın yüzünden de 6 yıl boyunca eşşekler gibi çalışan insanlar şuursuzca ve ezikce laflar sokmakla hiçbir yere varamazsın.

  seni şu an hayatta küçük yapan bu düşüncelerindir zaten.

  not: tıpçı falan değilim.
  1 -1 ... ottoman3541
 5. 5.
  bir, iki, üç, tıp. (sessizlik)
  ... quikburak
 6. 6.
  (bkz: ferhat göçer)
  1 ... endemik pandemi
 7. 7.
  (bkz: tüpçülerin sadece tüpçü olması)
  (bkz: yıldırım demirören)
  1 -1 ... 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55
 8. 8.
  bir de tıpçıların alternatif tıpçı olması var, evlerden ırak.
  1 ... mavibaykus
 9. 9.
  normal olandır. hem tıpçı hem işletmecide olabilir şaşırılmamalıdır.
  ... saniyorum
 10. 10.
  çok ilginç bir durumdur.
  http://webtrax.hu/myfacew...rt-memes/you-dont-say.jpg

  hiç tıp fakültesindeki canından bezmiş öğrencileri, uyku nedir bilmeyen inturnleri, ezile ezile paspas edilmiş asistanları görmemiş bünyenin kendisince beyanatıdır.
  6 yıl boyunca her 5-6 haftada bir komite olur güzelim ve o komitelerin her biri 500 sayfa civarı slayttan oluşur her sayfada 10 slayt hesaplayın artık.
  yani hakkında atıp tutup eleştirmek kolaydır. şimdi bir de bu komitelerin hepsinin bir sınavda sorulacağını düşün kaç gb bilgi eder?
  adam senin hayatını kurtarmak için kendi hayatını harcasın, mecburi hşzmetle doğuya gitsin 35ine kadar uzmanlık alana kadar her türlü ezilsin bir düzen kuramasın ailesi olmasın,
  sen hala üç beş kibirli paragöze bakıp hekimlik mesleğini aşağıla.
  eminim senin de vizelerin sınavların zordur, iş hayatın yorucudur ne bileyim üniversitede en kazık bölüm kesin seninkidir ama herkesin mesleği kendine ,
  sen işine bak doktor da işine baksın şu saçma salak meslek faşizanlığını yapacağına mesleğinizi yerine getirmekle uğraşın.

  mühendis avukat doktor kavgası harbiden sıktı artık, sonunda gidip hepiniz aynı kızı isteyeceksiniz de vermeyecekler ne diye birbirinizi yiyorsunuz ki?
  2 -1 ... baharda bluescu olan metalci