1. 1.
    Tıp fakültesinin önüne gidin bayılın.

2 3 tanesi açılın ben doktorum diyerek yardıma geliyor.

O sırada birini düşürün artık onu da mı biz diyelim?
    7 -3 ... kendihalindeyazarx
  2. 2.
    düşürün derken çelmemi takalım ?
    3 -2 ... hayta38
  3. 3.
    Bulduktan sonra da ondan kurtulma taktikleri sorarsınız benden söylemesi.
    5 ... cupcake jemma
  4. 4.
    Sen doktor musun ?
    Diploma nerede yarram !!
    Der uzaklaştırırım rapor vermedikten sonra.
    Not:alttaki yazar ne kadar zeki biri.
    Bende sabah sabah niye gerizekalıyım diyorum.
    1 -1 ... endless pain
  5. 5.
    Bu şekilde hiç şansınız yok.
    ihtiyacınız olan şey zeki olmanız ve az da olsa elinizin yüzünüzün düzgün olması.
    Doktorlar zeki insanları sever!! Kapişş.
    1 -4 ... kavunlu dondurma
  6. 6.
    Eğer eğleneceyi seven biriyseniz çabuk sıkılırsınız elemandan, ne kadar tanıyorsam hepsi sakin ve delilik oranı düşük insanlar.*
    Adamlar sürekli ders ders ders.
    Bir de o çok bilmiş havaları yok mu.*
    Kardeş önce mesleği ele al sonra havalara başla diyebilirsiniz.*
    Eliniz ayağınız biraz düzgünse tıp fakültesinde takılarak bulabilirsiniz.*
    10 -1 ... astronomisindebikini
  7. 7.
    Hic gerek yok . Sabah gidecek aksam gelecek yorgun argin ondan sonra diyecek yatacam . Boyle miydi evlilik acaba .
    ... young king
  8. 8.
    size yaşadığım bir olayı anlatayım.

liseyi sevgili olarak geçiren bir çiftimiz vardı. bunlar öss'ye girince kız matematik öğretmenliği kazandı. bizimki tercih bile yapamadı. kız demesin mi bizimkine, artık ben seninle olamam sen üniversiteyi bile kazanamadın, denk değiliz deyip terk etti.

bizimki açar müslüm babayı, sabaha kadar içerdi. oğlum değmez lan kendine gel derdik. bir gün kazanacağım a.q üniversitesini dedi. o hırsla deli gibi asıldı sınava.

biz su ürünlerini kazandık o itü tıp'ı kazandı. hani her şerde bir hayır vardır ya kız istemeden hayatını değiştirdi bizimkinin.

bir gün aradı bizimkini tebrik edip ayrıldığına pişman olduğunu söyledi. bizimki de sana büyük teşekkür borçluyum sayende kazandım tıp'ı ama denk değiliz deyip kapattı telefonu.

bu tıpçı sevgili bulma değil sevgiliyi tıpçı yapma taktiği. belki kabul eden olur bizimki gurur yaptı, bende olsam yapardım.
    2 ... hatake kakashi
  9. 9.
    veriyorum hemen.sürekli konuyu tıpçılar şöyle böyle diye açmayın. Ya da siz tıpçılar da hiç şunu yapmıyorsunuz filan gibi cümleler kurmayın. Tıp okuyoruz ama ortalama bir Anadolu Üniversitesi'nin en kaliteli en farklı insanları bizim fakültede Siz istediğiniz kadar ağlayın durum bu. Tek tip tıpçı yok sonuç olarak.
    Taktik 1) Tıpçı kelimesini mümkünse kullanma
    2) Cahilligini belli etme (iTÜ de tıp yok)
    3) genelleme yapma( tıpçılar eglenmesini bilmiyor yea bakın bana nasıl eğleniyorum . Onlar ders çalışıyor ben canlı müzikte Senden daha güzel diye bağırıyorum vuhuu)
    tıp okuyan biriyle tanışmak isteyen Konyada yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. Herkese iyi günler.
    5 -2 ... barrack27
  10. 10.
    Annenize kızı tıp okuyan arkadaşlar edinmesini söyleyin. Dur lan o evlenmelikti.

Kiz kardesinizi tip fakultesini kazanmaya zorlayin. Bak bu olur.

Çok yakisikli olmaya gerek yok ama ortamlarda guclu gorunmek onemli bunun icin de güzel bir iş guzel bir ses tonu, biraz sosyallik ama cok degil.

Bence boyle.
    2 ... cesurveuzgun