1. 1.
    evet, bugün uludağ sözlüğün gelişmelerden bize duyurduğu ancak ayrıntısının sadece anadolu yakasıyla kısıtlı kaldığı 5 kişilik denek arayışını özetleyen başlıktır.

siz hayırdır lan? neyin peşindesiniz?
    1 ... rockonbaby
  2. 2.
    hayırlı bir proje olsa gerek.
    2 -1 ... elmas bogazici
  3. 3.
    Zall'ın üzerlerinden 'ben fakir doyuruyorum' cakası atacağı arkadaşlardır.
    8 ... alkolik oldum
  4. 4.
    An itibariyle gelişmeler de gördüğüm mesajdır. Acaba çok yemek yiyene para mı verecekler. Zaten işsizim katılsam mı acaba. Hem karnımı doyururum hem paramı alırım. Mide fesatından Ölmem insallah. Naçar kalmaz çok zor.
    6 ... kale3112
  5. 5.
    riskli kampanyadır.

(bkz: son böbrek bükücü)

hansel ile gratel masalında mıydı hani tüm ev çikolatadandı. çocuklara yedirip yedirip iyice şişince alıp kurabiye yapıyordu hayin cadı. hem zaten avrupa yakasındayız biz ocak dışıyız *
    6 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    kim bilir ne yedirecekler dedirten gelişmedir.
    1 ... kan tutan kasap
  7. 7.
    (bkz: Sikmeseler bari)

Beybi!
    2 ... fistingci sahap
  8. 8.
    moderatör diyor ki; uludağ sözlük açların mekanıdır.
    1 ... el chapo guzman
  9. 9.
    israf etme odaklı bir projedir. şeye benziyor, zengin kesim hayır gecesi düzenleyip, hayvarları gömüp hayır hasenatta bulunuyor ya, öyle işte.

gramaj hesabı 1.4 kilo yemişliğim var benim, 600 gram pilav ve 800 gram tavuklu hint yemeği. yalnız içmeyeceksiniz abi, içecek içersen şişersin, işin raconu budur. bakın sosis yarışmalarına, kuru kuru gömerler.

güncelleme: havyar bile yazamamışım, öylesine fakir, öylesine cahil..
    2 ... kurt baltasi
  10. 10.
    kozyatağı mcdonalds'da ben başlıyorum birazdan 4 kişi katılabilir bana. plaza çalışanlarının kanayan yaralarından dem vururuz.
    1 -1 ... modern zaman filozofu