1. 1.
  Ellerine 2 çubuk bir flut birde saz veya gitar alıp * arka fonda bir şarkı açıp playback yapılmasıdır. Ağız şarkıya tam uymaz, eller saçma sapan bir şekilde sallanır şarkı bir alem, görüntüler ayrı bir dünya olmuştur zaten.Evin içerisinde yatak odasında çekilen videolardır. oda dağınıktır, asla bir makyaj yoktur ve özü neyse öyle davranılır. iğrenilir ama bazende sevilir.
  1 ... asabisin galiba
 2. 2.
  9 saniyelik "altta kalanın canı çıksın" oyunlarını tüm dünyayla paylaşmayı normal sayan anlayıştır.
  2 ... ozzee
 3. 3.
  farklı ideoloji ve ya görüşten olanların videolarına yorumlarına hakaret ve küfür etmekten ibarettir. tebrik ikinci plandadır.
  ... spec
 4. 4.
  https://video.uludagsozluk.com/v/türklerin-youtube-anlayışı-4304/

  = (şu bildiğimiz japon kiss klibi)

  klipten fazlaca etkilenmiş insanlar. hakikaten etkileyici bir müziği ve finali var. kurgusu da müthiş. altındaki yorumlarda ise her ne kadar çoğunun dilini anlamasam da duygusal birşeylerin yazıldığı belli oluyor. yorumlar cry'lardan, lovely'lerden, sad'lerden veya üzüldüklerini yazı karakterleriye ifade etmek isteyen 72 milletten insanın duygu selinden geçilmiyor. yani ortalık salya sümük. aralarda bizim turkish youtube kullanıcıları da birşeyler karalamış. buyrunuz;

  damnedvk (1 day ago)
  siz olsaydınız kimin saçlarını yıkamak isterdiniz?:ddd

  zigot61 (5 days ago)
  a.q yalan lan bunlrın hepsi böyle olaymı var ya nerde yaşıyoz... *

  mekanicehennem (3 weeks ago)
  :( vay bee ağlıodum aq

  emreaskan (1 month ago)
  şarkı çok küsel kızda çok küsel çok beyendim

  berzax (2 months ago)
  bu klip adanadan melteme gitsin...
  1 ... arjen robben
 5. 5.
  pesin not: is bu entry (#855389) entryden alintidir. "iste budur ustat"liktir.

  --spoiler--

  ilk başta "nedir yahu bu?" dedim, uyanamadım, ama daha sonra jeton düştü, idrak ettim, ayakta alkışladım.

  şimdi biliyorsunuz you tube'da arama yapmayı kolaylaştıran birtakım anahtar kelimeler var, gavur bunlara keyword diyor. videoyu you tube'a gönderirken bu kelimeleri de veriyorsunuz ve aramayı bunlarla yaptığınız zaman video karşınıza çıkıyor.

  peki gavur böyle bir özelliği koyar da, türk genci durur mu? durmaz. şahsi (ve çok süper olduğunu düşündüğü) videolarını internet ortamında paylaşıp, bol bol hit almayı uman bir türk genci videolarının altına üç aşağı beş yukarı şu keyword'leri koyuyor:

  sik sikiş komik comedy funny ali kırca sex am yarrak kurtlar vadisi çakır memati peker gaffur çakkıdı burhan göt götten hülya avşar petek dinçöz sibel can tuğba ekinci frikik orospu seks

  eh, you tube'a gelenler de en çok bunları aratıyor herhalde, hepsinin yetenek avcısı olacak hali yok. dolayısı ile bu arkadaşlarda sitede am, göt ve çakkıdı aratan biri ya da birilerinin kendilerine bir sürü hit kazandırıp en azından sanal ortamda meşhur etmesini bekliyorlar.

  rastgele kardeşlerim.

  --spoiler--
  ... soyle-boyle
 6. 6.
  9 yaşından küçük çocukların oyun parkı.
  2 -1 ... soleroks
 7. 7.
  Her türlü belgeselin altına "allah işte ne müthiş bir şey" yazmazsa ölecek hastalığı var bu memlekette.

  Yahu geçen canım sıkıldı, mega fabrikalar izliyorum. Elemanın biri yine damlamış, bir ayet paylaşmış. Birkaç cümle de dini ayar çekmiş.

  E arkadaşım, fabrika belgeseli ulan bu. Adamlar araba farı, kaporta falan yapıyorlar yani. Şimdi ne alaka?
  ... odysseus