1. 1.
  newroz türk bayramıymış.vay amk yıllardır kürtler tarafından kutlanan newroz bağrımıni da türkler sahiplendi.yok ergenekondan çıkış bayramıymış falan filan.madem türkün bayramı neden turklerin %90 ının bundan haberi yok.niye kürtler kutlayinca pis teröristler diyorsunuz.
  1 -9 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 2.
  nevruzu son 30 yıldır kutlayanlara dert olmuş tarihtir.

  ayrıca türkler sadece türkiyede yaşamıyor bay çok bilmiş. git azerbaycana kazakistana orada nevruzu biliyorlar mı bilmiyorlar mı gör. yada anadoluda ki bazı yerlere köylere git.

  oturduğun yerden sallamak ne kolay amk.
  3 -1 ... iskit saka fatih
 3. 3.
  Dünyada her şey yalan olabilir yalnız türk'ün tarihi yalan olamaz. Dikkat ediniz tarihi yapan zaten türklerdir. Yazanlar çarpıtıyorsa onların amk. Ama asla ve asla türk'ün tarihine yalan denemez. Hele ki malum zihniyet kesinlikle...
  3 -1 ... xyclonb
 4. 4.
  nevruz un hikayesi destanı bille bellidir dünyanın en eski eserlerinde yazar amına goyduğumun farsi ermeni süryani karması .

  ee senin ilk eserin nedir 1920 de sovyet yazarın uydurma eseri hahaha. ağla.
  3 -1 ... marvolo riddle 2
 5. 5.
  nevruz un türklükle falan alakası yoktur.

  naylon türkleri bilmem.

  türklerin yalan tarihi
  3 -6 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  hadi diyelim anadolu topraklarında kürtlerden görüp biz sahip çıktık nevruza. orta asya'da kutlanan nevruz nedir o zaman. türkmenistan, özbekistan, kazakistan, azarbaycan, yakutistan türkleri de mi kürtlerden esinlenip sahip çıktı nevruza. nevruz öz mü öz türkün bayramıdır.
  1 ... farukcuk
 7. 7.
  Nevruz türk bayramı falan değildir amk. nevruz denen sikik olayın anasını avradını sikeyim! nevruz farslıların bayramıdır. evet.
  -3 ... evrenin disinda olan yazar