1. 1.
    Anlam veremediğim bir sevdadır.
    3 -4 ... fappingness
  2. 2.
    Samsung kullanan yazarlar alınacak belki ama, ulan kızılay çadırlarında bedava mı dağıttılar bu cihazları size. Buna vereceğiniz parayı gidin bi hayır kurumuna bağışlayın daha evla.

Omrum boyunca hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Lumia candır, windows Phone bir tanedir...
    6 -5 ... asi horoz
  3. 3.
    Sony varken anlam veremediğim sevdadır.
    4 ... artemistik
  4. 4.
    boşuna para vermektir. 2 ay sonra bozulacak neticede.
    3 -2 ... cloudstrife
  5. 5.
    Fakirliktendir.
    2 -1 ... sex bomb
  6. 6.
    fakirlik sevdasıdır. daha dayanıklı falan filan diyerek samsung alırlar. ulen her 6 ayda bir iphone yeni bir telefon çıkarıyor keşke ayda bir çıkarsada ayda bir yeni telefon alsak. sonuçta 6 ay aynı telefonu kullanmak ıyy fakirlik yani. 2 ayda bir renklerini değiştiriyorum iphonelerimin. 6 s ten 3 tane sipariş ettim şimdilik bir 6 ay götürür herhalde.

pis fakirler.
    2 -4 ... 1881 1923 1925 1987
  7. 7.
    (bkz: e 250)

bir ara herkesin elinde bundan vardı, bedava dağıtıldığından şüphelenirdim.

lümpenler !
    2 -1 ... ibrahim abi
  8. 8.
    Idare eden güzel telefonları vardır .

iphone alan adamların çoğu icloudu bile bilmiyor yani ne gerek pahalı apple ürününe veya mağazası fukara microsoft ürününe.
    android is life android is love.
    1 ... narsist 1 pesimist
  9. 9.
    fenerbahçe galatasaray, bmw mercedes, akp chp gibi ikili mücadeleye sahne olan şeyleri seviyoruz. yani iphone'un karşısına da samsung'u koymuşuz bu sebeple. öyle yani.
    1 ... atabaka
  10. 10.
    note 2 den bihaber olan eziklerin anlam veremediği durum.

al 2 yıl garantili kullan. garantisi mi bitti? çak oraya bir custom rom. oldu sana yep yeni bir telefon.

note 2 görünümlü note 4 kullanmaktayım şuan.

siz gidin alev alev yanan sony ve lg kullanın.
    ... cifthasekipasa