1. ?.
  asıl başlık şu olacaktı efendim : türklerin sırf daha kolay olduğu için savaşçı bir millet olması.
  tanım : tarihleri isyan etmek ve ağzının payını almaktan ibaret olan bir ırkın, bir ferdi tarafından dile getirilmiş iddia. sonrasında ise '' sevişmek savaşmaktan zor olduğu için türkler savaşçı olmuştur '' gibi komik bir önerme ile devam eden iddiadır. bu iddiayı atan insanın milleti sevişmekten savaşmaya zaman bulamamış olacak ki, 5000 yıllık tarihlerinde* hiç devlet kuramamışlardır.
  ayrıca
  (bkz: kürtlerin çok iyi sevişen bir millet olması)
  5 -6 ... chris barnes
 2. ?.
  "dayak yemenin ölmenin neresi kolay olum?"
  4 ... coskun373
 3. 1.
  (bkz: kolay yoldan 400 000 şehit vermek)
  (bkz: kurtuluş savaşı)
  4 -1 ... rapcimusti
 4. 2.
  (bkz: türk milleti çalışkandır)
  1 ... testral
 5. 3.
  türk'e savaşmak kolaydır.
  gelip geçeninin ,iç düşmanının ,saldıranının çok olduğu bir coğrafyada yaşıyor olduğumuzdan savaşmak, güçlü kalmak ailemizi korumak için seferber olmak adettendir.

  eskimo için kutuplarda yaşamak için buzdan ev yapmak ne ise bir türk için savaşmak o dur.
  4 -1 ... enlil
 6. 4.
  olayı kıskananlar çatlasın boyutuna getirmek istemiyorum ama bir de gerçekler var dostum. bak tarihe nereye istersen bak gerçekler bunlar. ordu-millet anlayışını lenin dahi kendi ülkesinde tatbik etmek istemiştir amma becerememiştir.

  velhasıl bazı milletlerin bazı özellikleri vardır amma iyi amma kötü.
  (bkz: kıskananlar çatlasın)
  3 ... ruznamce
 7. 5.
  savaşın ne olduğunu idrak edememiş bir beynin ürettiği düşüncedir. savaşmak kolaylık değil gerekliliktir bu topraklarda yaşayanlar için. oradan oraya savaşıp dururken bir uygarlık kurmadığımızı ima edenlere ise diyecek hiç bir lafım yoktur.
  2 ... birdy
 8. 6.
  bu sözü söyleyen ya hiç dayak yememiştir ya da hiç yemediği kadar dayak yemiştir. savaşmanın kolay olması nasıl mümkün olabilir? birini öldürmek, her an öldürülebilir olmak...
  2 ... densenblood
 9. 7.
  savaş olgusunu, call of duty'de gördüğü kadar kolay sanan kişinin düşüncesidir. bil ki sevgili kardeşim, gerçek mermi vücuduna isabet ettiğinde parçalayıp geçer, ölmek için dua edersin. first aid kullanamaz, öldüğünde load yapıp tekrar muharebeye dönemezsin.
  -1 ... dark jedi in da house
 10. 8.
  bilgisayar oyunlarıyla büyürsen böle düşünmen normal diyesi geliyor insanın...
  2 -1 ... turkkahvesitadindanescafe