1. 1.
  çoluk çocuk demeden kılıçtan geçirilmeleri ve kültürlerinin asimile edilmesi**
  8 -6 ... r3tr0
 2. 2.
  Yalnız o talkan ve curcan katliamı kolpa kardeş bizzat ilber ortaylı söyledi linkini bulursam atayım buraya.
  4 -2 ... lin kuei
 3. 3.
  türkler kılıç zoruyla sünni mi olacak hahah. hem de araplar tarafından ha? türkleri bir tek asya hun imparatorluğu zamanında çinliler asimile etmeye yakınlaşmıştır lakin onlar da mete han tarafından engellenmiştir.

  "Araplar, cenk sanatını bilmez bir kavimdirler. Çölde çapulculuk yapmakla ordu halinde cenk etmeyi aynı şey sanırlar. Cenk sanatını bilen ispanyol kafiri bile Türk leventlerine daima mağlup olagelmişken, hangi akılla bilinmez, bu Arap kabileleri olur olmaz yerde Türkler'in karşısına çıkıp perişan olurlar.''-barbaros hayrettin paşa.
  1 -1 ... tecrubekonusuyor
 4. 4.
  türkler kendi yüzyıllardan süzülüp gelmiş kendi dinlerinden dönmedir. kendi dini olmayan bir milletin pusulası yok demektir. başkasının dinin oda zorla girmişleridr. yaşadıkları coğrafyalarda rahat etmek için mecburen bu dine girmişler ve dini de bozmuşlar tamamen şekli bir dindarlık geliştirmişleridr. resmen dinle laay eder gibi içeriğinde ne varsa onları uygulamazlar tıngır mıngır bomboş bir ibadet dindarlığıdır işler yürüsün kimse onlara karışmasın diye bu yolu seçmişlerdir.
  -1 ... kakandoboy
 5. 5.
  türklerin şamanlık inancını bırakıp başka bir dine geçmeleri bu dinin arap yarımadasında herkesi kılıçtan geçirip bol bol mal mülk toprak gaspedip büyük güç kazanmasından sonra olmuştur. ne kadar samimi bir geçiş olduğunu varın siz düşünün artık.
  ... kakandoboy