bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir kürt hezeyanıdır. siklenmemesi gerekir. olumsuz bir eleştiri olunca bastıra bastıra "türk milleti" yazar ama yeri gelince de ben foşşik türk değilim ben kürd'üm der. saydıklarının 100 katını kürtler yapar. amına koduğumun kıro barzolar.
  5 ... shah caspian
 2. 2.
  "aman dileyene kılıç çekilmez" gibi bir anlayışa sahip bir millete atılmış alçakça iftiradır. asıl nefret dolu ve düşmancıl olanlar doğdukları topraklara hıyanet eden, kundaktaki bebekten tutun da silahsız askere bile kurşun sıkmayı zul görmeyen kahpelerdir.
  5 ... flat head
 3. 3.
  türk milleti yalnızca düşman olunması gerekenlere düşman olur. tecavüzün anavatını olan mezoptoamya'nın eşekleri kalkmıiş türklere tecavüzcü mecavüzcü diye zırvalıyor. bu orospu çocukları koca ülkede sikilmedik eşek bırakmadı hala konuşuyorlar amk.

  "ben yolda yampirik yampirik yürüyen, elinde bıçak sallayan, insanları tehdit eden serserilerden bıktım." demiş arkadaş bu kişilerin de malum ırktan olduğunu söylememe gerek yok sanırım. bütün caddeleri otopark yapıp haraç toplayanlar da bu dürzüler.

  "ben cuma namazından çıkıp, aklı yolda yürüyen kızın mini eteğinde olandan bıktım." kürtlerin de ne kadar dinci ve sapık olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım. bir çocuğa 30 kişi tecavüz edenler de çocuklarla evlenenler de yine bunlar.
  2 ... keine ahnung
 4. 4.
  bırakın bu hümanist zırvalarını. türkler kendilerini seven milletler için ölümü bile göze alır. geçin bu ayakları. boşnaklar, arnavutlar, filistinliler, pakistanlılar, endonezyanlılar ve azeriler için kötü birşey diyormuyuz. ha ermeniler ve yunanlar hakkında dediklerimizden dolayı bunu diyorsan, inan bana o milletlerin düşmanlığı türklerinkinin yanına bile gelemez. türkler vicdanlıdır en azından.
  2 ... sailone
 5. 5.
  Cahilliklerindendir.

  Birbirini tanımayan iki kişi ingiltere'de göz göze gelse herhangi bir kafede falan; selam verirler. Türkler direkt "ne bakıyosun lan!?" Diye kavga çıkartır.
  2 -4 ... marjinal tosbaga
 6. 6.
  farzdır. dinin gereğidir.
  2 -4 ... power supply
 7. 7.
  marjina' in olayi ozetledigi durum. gerci biz de turkuz tabiki, fakat burada uzun seneler yasadigimiz icin belki biri bakarken gulumsemeyi ve selam vermeyi ogrendik. bunun icin bu kadar uzaklasmaya gerek varmiydi bilmiyorum, o da ayri bir konu.
  1 -1 ... ortamabakayimdedim
 8. 8.
  vatan hainlerine ,nankörlere , eşkıyaya , şerefsizlere karşı öyleyizdir .öyle olmayada devam edeceğiz .
  3 -1 ... dinazorus
 9. 9.
  Sokakta tanımadığı kişiyle "ne bakıyosun lan?" Kavgası çıkartmalarının nedeni; tanımadığı insanın vatan haini, nankör olduğunu tahmin ettiği için mi yani? Ya hakkaten cahil bu Türkler.
  1 -1 ... marjinal tosbaga
 10. 10.
  genelleştirmesek ? üç beş tane ağır işsiz orta bebesini sözlüğümüz az reyting artsın diye buraya topluyor diye

  biri ortalığa sıçıp sıvıyor diğeri de rüyalarına giren paracıklarına kavuşuyor diye

  tüm toplum suçlanamaz zira nasıl bir mantaliteyle yönetidiğini açıklayalım,

  geçen de çaylak yaptılar, sebebini sordum, cevap vermediler,

  oysa defalarca ırkçılık i.neliktir, g.tverenliktir diyen entrilerim dolu

  sanıyorum ırkçılara ib.e ve g.tveren demem arkadaşları rahatsız etti.

  netice ; 3-5 beyinsiz orta bebesinin aklına uyup yorgan yakmaya gerek yok.
  1 ... james last