1. 1.
  her zaman kendi ırkını öven, hatta üstün ırk ilan eden, ecdad diyen türklerin araplar tarafından (bkz: talkan) ve (bkz: curcan) katliamlarında 80.000'inin katledilerek arapların dini islam'a geçmesidir.

  çoğu bunu göktanrı inancı ile islam yakındı diye açıklar,okulda tarih dersinde öyle öğrenmiş çünkü.

  adamların dini varken aaa islam ne güzel, bak börteçine bu dinin peygamberi, kitabı da var hem diye din mi değiştirir lan? şimdi islama benzer din gelse sen değiştirir misin dinini? bu masala inanan halka ne anlatsan nafile.
  5 -3 ... serhildan berxwedan azadi
 2. 2.
  Gel bunu burdaki yüzlerce geri kafalı yobaza anlat.. Kendileri sikilmeyi çok seven insan toplulukları olduğu için kendi dini diye benimsedikleri bu arap saçmalığının nerden geldiğini bilmek istemezler. Çünkü zevk alıyorlar. Bu gibi insanlar nasıl araplar tarafından kılıç zoruyla müslüman oldularsa amerikanın silahlı tehditleriyle hristiyan olmamalarının garantisini kim verebilir?
  2 -1 ... jameshudson
 3. 3.
  yüz çevirilmek istenen tarihi gerçeklik.
  ... serhildan berxwedan azadi
 4. 4.
  Hangi türkler ?
  (bkz: gagavuz)
  (bkz: saka yakut)
  (bkz: çuvaş)
  1 ... tomris hatun
 5. 5.
  evet hatta alparslan'ın kafasına ok dayayıp zorla müslüman yaptılar hatta fatih sırf arap ajanıydı çünkü katledeceklerdi ve kimse bu katliamı bilemedi çünkü bütün türkler maldı ama ne zaman yıl 2014 oldu internet çağına girdik her şey bir bir çıktı ortaya teşekkürler amerika.
  3 ... alpersef