1. 1.
    bir devlet kurmak isteyen, anayasada hakları korunması istenen, dili, ırkı saygı gösrün isteyen kürtlere bütün engel türklerden gelmiştir. kendimi türk biliyorum ve soruyorum ben kimim ki, kürtlerin ayrı devlet olmasına karar vereyim, kendimde bu hakkı nereden buluyorum, ana dilde eğitim istiyormuş; ben kimim ki ona olmaz, yapamassın diyeyim.
    11 -19 ... aciz i mutlak
  2. 2.
    türkiye bir bütündür. ha kürt devletini çok istiyorsan git kur. artık iran'da mı kurarsın ırak'ta mı kurarsın onu bilemeyeceğim. ama türkiye türklerindir o kadar.
    10 -5 ... condom kursunu
  3. 3.
    türklerin kanıyla,canıyla muhafaza etmiş olduğu ülkede yaşayan her insan hakkında vermiş olduğu karardır. rahatsız olanın türkiye cumhuriyeti sınırları dışında ne halt ediyosa etsin ukalalığıdır. aksi halde türkiye cumhuriyeti tarafından sille ile kendine getirilir.
    7 -1 ... uydunungezegeni
  4. 4.
    belli bir çoğunluğa ulaşmış her milletin devlet kurma hakkı hukuken vardır kaldı ki türkiye de kürt nususunun ölçüsü azımsanmayacak kadar fazladır, kürtlerin ana dilde eğitim, demokratik özerklik talepleri konuşulabilir tartışılabilir fakat konu bağımsız kürdistan olduğunda orda kürdün kanı akar kimse kusura bakmasın ırak, iran, suriye kürtleriyle birleşip israil güdümünde birleşik bir kürdistan kurdurmayız bu en başta türkiye nin menfaatlarine aykırı bir durum lakin devletler arasında ki ilişkilerde çıkarlar ön plandadır... ve kürtler şunu kafasına soksun arkadaşım edirneden, karsa kadar bizler sizi sevmiyoruz umrumuzdada değilsiniz defolup gidecekseniz izmirden, antalya dan, bursadan, kurun özerk bölgenizi çıkmayın sıçan yuvanızdan...
    5 -3 ... oldummevlanagibi
  5. 3.
    Türklerin, ülkesinde devlet kurmaya yeltenen tek kaşlara geçit vermemesidir.

Bre tek kaş, sen kim oluyorsun da şehitlerimizin kanıyla alınan bu topraklara göz koyuyorsun?
    6 -1 ... kuyruk yagi
  6. 4.
    olmayan şeydir. türkiye'de yaşayan herkes türktür. dolayısıyla türkler ancak türkler hakkında karar verebilir bu da ukalalık olmaz. ırk olarak ele alırsak olayı, bu sefer de şu soru akıllara gelir; bu kürt ırkı ne istiyor? cevap basit. amerika ve israil'in yardımlarıyla türkiye'yi bölmek. çok açık ve net. amaçları ülke falan kurmak değil. dağdaki birkaç kendini bilmezin 3 kuruşluk aklıyla koca bi devleti yönetebileceğine inanıyorsanız -ki kendileri de inanmıyor- o zaman sizin aklınız da onların 3 kuruşluk aklından daha ucuzdur. ülke kurmak istiyorlarsa herkes saygı duymalıdır kendilerine lakin bir şartla. sınırları içinde yaşadığı ülkenin anayasasına saygılı olmak koşuluyla. kısacası milli bütünlüğünü tehlikeye atmayacak şekilde. onlara sorsan kürdistan onların hakkı ve sınırlarımız içinde kurulacakmış. merak ediyorum bu isteklerini herhangi bir ırk gidip demokrasinin beşiği dediğimiz avrupada ya da amerikada dile getirse ne olur. olur elbette ayıpsın mı derler yoksa ayıp mı ederler?
    1 ... buyuk resim gorucu
  7. 5.
    kürtler milli sınırlarımız içinde hadlerini aşan sözde kararlar verip uygulamaya da girişmeseler hiç sorun çıkmayacak.

bunu sokaktaki 5 yaşında bücürler bile bilirken halen neyin peşindesiniz? neyin kafasını yaşıyosunuz? benim sınırlarımın içinde devlet ya da benzeri haddini aşan bir yapılanma içine girmeye kalkarsanız, sizi denize dökeriz, öldürürüz, keseriz, toprağın altına yollarız. uyar mı canım?

ayağınızı denk alacaksınız o zaman. hainliğin lüzumu yok. hem ekmeğini ye hem içine pisle. götünü keseriz adamın şerefisizim.
    6 ... coremax
  8. 6.
    türkiye genelinde oy oranınız nedir? yüzde 6.

toprakların yüzde 6 sını alın ve sittirin gidin.

ne dersiniz ya da oturup konuşalım mı?
    3 -1 ... tea man
  9. 7.
    başlığı açan türk üm demiş bi de. ulan sen türksen biz de soysuzuz o zaman! bunun biz kim oluyoruz da karışıyoruz u yok burası boş arazi mi lan lafa bak. başka birisi kendi tarlana ürün ekse adamı öldürmeye gidersin burada ettiğin lafa bak karaktersiz.
    5 -1 ... horozkentli
  10. 8.
    eğer bir milletle aynı toprakları paylaşıyorsan,
    tarihin boyunca hiç savaşmamış- gerçek anlamda savaşmaktan bahsediyorum dağda pusu kurmaktan değil- toprak almamışsan,
    hep başka milletlerle onların topraklarında var olmuşsan,
    o millet senin hakkında karar verir.
    zoruna gitmesin.
    4 -1 ... imla