1. 1.
  jet imam yerine jet rahip haberleri çıkardı.

  "jet rahip pazar duasını beş dakikada yaptırdı"
  9 -3 ... snapsprovolone
 2. 2.
  sıcaktan bunalan insanların uyumak için kiliseye gitmesi haberleri.
  4 ... lopozont
 3. 3.
  haçlı seferleri başarıya ulaşırdı.
  4 ... aaa666
 4. 4.
  hıristiyanlığın hıristiyanlık harici her bir şeye benzemeye başlaması.
  4 -3 ... karin
 5. 5.
  tayyeap müslüman taklidi yapmaktan vazgecer.
  11 -6 ... kapucino
 6. 6.
  deniz baykal papalık makamını laikliğe aykırı gerekçesiyle anayasa mahkemesine götürebilir...
  11 -1 ... ense
 7. 7.
  avrupa için değişen birşey olmazdı. Bütün Kuran'ları yaksak, bütün camileri yıksak Batı insanının gözünde Haçlı Seferlerinin yalınkılıç ve tekbir getiren cündileri, batı'nın antitezi, osmanlı'yızdır.

  "Avrupa insanı Doğu'yu tanımaz. Avrupa insanı kalabalıktır. islam'la Hıristiyan, Haçlı Seferlerinden beri tez'le antitezdir. Bütün Kuran'ları yaksak, bütün camileri yıksak Batı insanının gözünde Haçlı Seferlerinin yalınkılıç ve tekbir getiren cündileriyiz. Avrupa'nın bir nevi tezadı idik. Yani kıtayı tamamlıyorduk. Şimdi maymunuyuz. Yani hiçbir haysiyeti, hikmet-i vücudu olmayan ananesiz, haysiyetsiz sarmaşık gölgesi. Avrupa, materyalizmine rağmen Hıristiyandır. Hıristiyanlık Doğu ismi anılır anılmaz şahlanıverir. işsizi de, Marksisti de, Hıristiyandır hep Avrupalının. Durup dururken Hıristiyan değildir belki. Ama Hıristiyan bir devletle Müslüman bir devlet arasında bir tercih yapmak gerekince saf kan Hıristiyandır. Biz Müslüman olduğundan utanan, Doğu'lu olduğundan utanan, Türk olduğundan utanan, dilinden utanan şuursuz bir yığın haline geldik. aczinden tarihinden Mermi Uygur, Ortaçağ Felsefesi okutur, ibn Rüşd'ün adını anmaz. Berke edebiyat tarihi yazar, Endülüs şiirinden habersizdir. Kendi kendine kazık atan, efendilerimiz gücenmesin diye hazinelerini gübre ile kamufle eden bir entelejansiya. Sonra Kıbrıs davasında Batı insanının bizi destekleyeceğini düşünmek gibi sazan balıklarını kahkahadan çatlatacak bir hamakat"

  (bkz: cemil meriç)
  5 ... nerde kalmistik
 8. 8.
  öncelikle bu kavramın "hristiyan" olarak yazıldığını bir zahmet, türk dil kurumu nun internet sitesinden bakıp öğrenmeleri gerecektir.
  3 -1 ... bedelsiz vatandas
 9. 9.
  (bkz: gagauz turkleri)
  ... juturne
 10. 10.
  (bkz: türklerin hristiyan olması halinde olabilecekler)
  -1 ... sivasta ne gezer