1. 1.
  300 sene bizim altımızda bir ezik gibi yaşamış ve bizim herşeyimize bir amerikan rüyası gibi tapınmış yunanlıların bozulan ve yok olan kültürlerinin sonuçu ortada bir göt gibi kültürsüz kalmış yunanistan halkının bir kültür üretme politikası sonuçu türklerin neyi varsa bizimdir onlar bizden aldı diye yırtıp her şeyimize delice saldırmalarıdır.
  8 -4 ... trda
 2. 2.
  türk kahvesini yunan kahvesi diye sahiplenen zat-ı muhteremler.
  3 ... selmagezinir
 3. 3.
  (bkz: olmaya cihanda)
  3 ... eru
 4. 4.
  evet doğrudur ve şu anda bizim olan birçok yemek ingiltere'de yunan mutfağı diye servis yapılıyor. marketlerde yunan yoğurdu, musakkası gibi çeşitleri bulabilirsiniz. ne acı ama ilk onlar sattığı için isimlerini rahatça yunan diye koyabiliyorlar.
  3 ... hec
 5. 5.
  arapların, suriyelilerin, iranlıların herşeyini sahiplenen türklerden daha ileride değillerdir. (yok lan gsmh si koyuyo türkiyeye)
  3 -2 ... child
 6. 6.
  başarı güçlü olanın elinde kalır, biz (türkler) ona üzülüyoruz, gücümüz yok ki onlara ismimizi koyalım. ah politika ah.
  4 ... hec
 7. 7.
  adamlarının rakısını bile alıp milli içeceğimiz diye kendimizi kandırırken herşeyimiz sahipleniyorlar demek biraz daha körleşmemize mi sebebiyet veriyodur nedir?
  not:milli içeceğimiz kımız iki numero şarap rakının mazisi 2-3 yüzyıl filan bildiğim kadarıynan.
  2 -1 ... karga
 8. 8.
  yunanlilarin bizim kulturumuzu sahiplendigi kadar biz de onlarinkini sahiplenmisizdir. yillar yili birarada yasayan insanlarin tabi ki ortak noktalari olacaktir, o yuzden ozellikle ege mutfagi ve zeytinyaglilar soz konusu oldugunda su bizim yemekti, ahanda bak menuye koymus serefsizler demek anlamsizdir.
  2 ... dramtatatam
 9. 9.
  horonu bile sahiplendiler horon gibi tepmek lazım.
  2 ... jikase
 10. 10.
  büyük milletiz allah kahretsin çok taklit ediliyoruz dedirten durumlar
  2 ... gencturk34