1. 1.
  günümüz sorunlarıyla uğraşmayı sevmeyen yurdum insanının spor sayfasına çabucak ulaşmak için uygulamaya koyduğu eylem..çok geniş kitlelerce kabul edilmiştir..

  ayrıca bu tip insanlar spor gazetelerine ön sayfadan başlayarak teorimi haklı çıkaran davranışlarda bulunurlar..
  1 ... baudelaire
 2. 2.
  hayata polat alemdar gözlüğüyle bakan insanlar ne demek istediğimi anlayamamıştır..demek istediğim gazeteyi alan türk ön sayfaya bakmadan direk arka sayfayı çevirir..bunun üzerine yaptığım yorumun yanlış anlaşılması trajik bir olaydır..
  1 ... baudelaire
 3. 3.
  direk arka sayfa değil de spor sayfasından başlama durumu. acaba kanaryam bu gün ne yapmış diye. okunacak haber var sanki. ya da bakın birinci sayfaya adam gibi bişey görürseniz söz okuyacağım. var mı farklı bişey?????
  1 ... aabi
 4. 4.
  soz konusu olan zaman gazetesiyse belki sadece arka sayfasinin okunmasinin daha iyi olacagi durum.
  ... dramtatatam
 5. 5.
  hiç okunmamasındansa dedirten bi durum olmakla beraber, genelleme yapacak olursak, türk erkekleri okuyordur daha çok. ve bu türk erkeklerinin sporcu olduklarını gösterir, spor tutkusunun takım tutmak, yapanı izlemek yada okumaktan öteye geçmediğini de...
  ... olric
 6. 6.
  (bkz: gazetede ilk once spor haberlerini okumak)
  ... deli bozgun dolu dizgin
 7. 7.
  her gün iç karartıcı haberlerle güne başlamak istemeyen insanın, zararsız kaçışıdır. yine de gamsızlık değildir yaptığı.
  ... legend of the stranger
 8. 8.
  2. sayfa güzellerini en son görmeyi tercih eden ve böylece gazeteden alacağı zevki artırmayı amaçlı abazalarca yapılan eylem.
  -1 ... ayvirsin
 9. 9.
  (bkz: arka sayfa guzeli)
  1 -1 ... blindguardian
 10. 10.
  Türklerin gazeteyi okumaya başlaması.
  Türklerin gazeteyi okumayı bitirmesi. *
  ... rweasley