1. 1.
  (bkz: çin malı olanların türkler hakkında yorumu) *
  6 ... valtertablet
 2. 2.
  (bkz: nihat doğan)
  5 ... mashadov
 3. 3.
  türkler savaş sırasında düşmanına ekmek su verecek kadar asil, gece yarısı kapısına gelen tanrı misafirini geri çevirmeyecek kadar misafirperver, en büyük ekonomik krizlere rağmen yağmalamayı hırsızlığı akıllarına getirmeyecek kadar şerefli bir millettir. bu büyük millet Erzurumlu kara fatma gibi muharebelere katılan, şerife bacı gibi cepheye mermi taşırken kağnı kollarında donarak yaşamını yitiren kadınları, vatan uğruna gözünü kırpmadan canını feda edecek milyonlarca vatan evladını yetiştirmiştir. günümüzde mecburiyetten kendilerine yakışmayan hareketleri yapmaya zorlanan ya da dünya üzerindeki her milletin bir bireyine olabileceği gibi kandırılan insanları baz alarak büyük türk milletine koyun yakıştırmasını yapmak, türkleri sinmiş silik bir millet olarak göstermek cahilliğin göstergesidir.
  1 ... umtcn
 4. 4.
  dinimize küfreden müslüman olsa bari sayın seyirciler. aşiretlerin köpeği, yabancıların kölesi olmaya bu kadar meraklı olan ve evrimini tamamlamasına daha en azından yüzlerce yıl olan bir ırkımsının hangi tarafından çıkardığını bilemediğimiz bu hönkürmelerini duymak beni sadece güldürüyor.
  2 ... falkenheim
 5. 5.
  "en" kelimesi yanlış ötesidir. türklerin çoğu koyun millettir fakat;
  (bkz: iran)
  (bkz: suudi arabistan)
  1 -1 ... nakata
 6. 6.
  yanlışınız var bizim millette yine düzene baş kaldıranlar vardır ama suudi araplar da herkes aynı modeldir yani koyundur.
  1 ... thebash
 7. 7.
  (bkz: koyun sensin türkler seni bipsin)
  1 -1 ... cacaron
 8. 8.
  (bkz: seni kesip burger king e satalım o zaman)
  (bkz: alp arslan da çok koyun kesmiştir zamanında)
  (bkz: türk övün çalış güven) **
  2 ... been there done that
 9. 9.
  türklerde osmanlı'dan kalma bir alışkanlık olsa gerek bu. koskoca bir imparatorluk, üstelik asırlarca dimdik ayakta ve tek bir kişinin yönetiminde. halk kendisi için doğru olanı asırlarca seçememiş, kendi fikirlerini, kendi doğrularını oluşturamamış. ancak cumhuriyet'le beraber atatürk sayesinde ülke yönetiminde söz sahibi olma hakkı kendisine verilmiş ki bunu da bünye kaldıramamış, oyunu satılığa çıkarmış. yine bakar ki birileri çıksın onlara şunu yapmayın, bunu etmeyin desin. örnek verecek olursak erdoğan'ın gazetelere yaptığı boykot çağrısı. okuyun, değişik fikirlere de açık olun diyeceğine gazete okumayın der mi bir başbakan. kısaca gidin şurda otlayın, burdaki otları yemeyin demek istiyor. halkın da istediği bu ya, neyse..
  2 ... bad influence
 10. 10.
  başbakan erdoğan, partisinin tokat mitiginde, kendini dinleyen kalabalığa "kılıçdaroğlu'nun türban sorunun çözebileceğine inanıyor musunuz?" diye sordu. kalabalık hep bir ağızdan "evet" deyince, başbakan şaşırıp kaldı ve kısa süreli bir sessizlik oldu.

  başbakan daha sonra inanmıyorsunuz değil mi" sorusunu yöneltince herkes hep bir ağızdan evet dedi.
  4 -1 ... totiman