1. 1.
  türkiyede görülen durum. maalesef küçük bir kesim dışında atatürk'e saygı duyan yok. aksine onu aşağılayan, hakaret eden bir toplum var. elin meksikalarında bile heykelleri olan atatürkün türkiye'de heykelleri kırılmaktadır. sorarım size hangi ülke onu bok çukurundan kurtaran ve gelişmesinde büyük katkıda bulunan adama hakaret eder, saygı duymaz hatta aşağılar? veya gene sorarım hangi ülke kendisini soyup soğana çeviren, insanlıktan çıkaran, şakirtleştiren insanı baş üstünde tutar? köpek bile yediği kabı pislemiyor.
  türkiyeyi olduğu gibi sözlügüde şakirtler ele geçirmiş durumda. peki şakirtlere sorarım 600 yıl padişahın kuluydunuz, 300 yılda halifenin kulu oldunuz, atatürk sayesinde Allah'ın kulu olduğunuz içinmi ona bu kadar düşmansınız?

  --spoiler--
  "Hiçbir millet yoktur ki, içinde bizim kadar hain yetiştirsin!"

  ismet iNÖNÜ

  "Uyuz köpekler pireden, kuduz köpekler sudan, yobaz köpekler Atatürk'ten korkar."

  --spoiler--
  5 -2 ... psychokiller
 2. 2.
  türk olmak ile türk olmak arasındaki farkı bilmeyen kişilerin yaptığı şeydir. deli said' i de severler aynı zamanda.
  2 -1 ... gobekcandir
 3. 3.
  deveyi diken insanı siken yaranır.
  1 ... hacikomunist
 4. 4.
  şeyhlere saygı duyan kesimdir. Gram sevgi besliyorsam o da yaradılanı sev yaradandan ötürü diyen hemşehrimiz saygıdeğer yunus emre için, her insana ruhundan üfleyen tanrı için. Yoksa benim nazarımda bu nankörler hayvan bile değildir.
  ... asilgokturklu
 5. 5.
  ismet inönü de atatürk'e pek saygı duymazdı öldükten sonra paralara kendi resmini bastırması, bozkurdu paradan çıkartması kendini milli şef ilan etmesi atatürk yerine geçmek istemesi'de bunun kanıtıdır. onun yarattığı zihniyet atatürk düşmanlığını körüklemiştir.

  --spoiler--
  "hiçbir millet yoktur ki, içinde bizim kadar hain yetiştirsin!"

  ismet inönü
  --spoiler--

  ismet inönü'nün kendisini bu kadar iyi anlattığı bir başka söz yoktur herhalde.
  ... kurtcebe noyan