1. 1.
    Türkçülük yüzünden pkklı olmak,
    Atatürkçüler yüzünden dinci olmak,
    Dinciler yüzünden Atatürkçü olmak,

Bahanelerinizi sikeyim sizin.
    21 ... uncle jun
  2. 2.
    Dediğin gibi bir ırkçılık olsa idi Türkiye"de bu memlekette bir kürt bile kalmazdı.Kalsa bile ben kürdüm diye söyleyemezdi korkudan.Bu söylem Pkk"lı bir sikiğin kendi ideolojisini kabullenmek için kendini avutmaya çalışmasından başka bir şey değil.
    Bu tarz düşünen kürt varsa soyunu sopunu sikeyim dahada diyecek bir şey yok.
    6 -1 ... yapma bea
  3. 3.
    (bkz: mayasıllı göte arpa ekmek bahane)
    (bkz: göt nasipten çıkınca yarak bağdattan gelirmiş)
    (bkz: bahanesi cebinde dolaşmak)
    (bkz: tek ayağı eşikte olmak)
    5 ... picleme
  4. 4.
    ırk arapça bir sözcüktür ve ne arapça, ne de tıpkı araplar gibi k*rtler de üstün soyumuza ve kültürümüze yakışmamakta, besbelli ki yaraşmamakta.

pkk, ypg, ya da diğer ortadoğulu insanımsıların yapılanmaları, pkk bir ortadoğulu gerçeğidir. alphabetik oyunlar ile yapılan göz boyaması bir türk'ü kandıramaz.
    2 ... alpertunna
  5. 5.
    Türklük ile sünni islamin zoruna gidilmesinden sebeb olusan cenabet bir durumdur. pkk olunmaz pkk dogulurda denilebilir.
    ... aliraci
  6. 6.
    Ülkücü ve alperenci zibidilerin çakkallıklarını görmekten PKk lılara edepli terörist demektir.

Maalesef teröristlerde bile edep var bu ülkücülerde haysiyet yok.
    -4 ... gedikpasa
  7. 7.
    ''bana ırkçılık yaptılar bende elime silahı alıp çoluk çocuk demeden öldürdüm'' demiş.

binlerce insan evladını kurban verdi sizin terörünüze bir taneside eline silah alıp önüne gelen ya da komşusu olan bir kürdü vurmadı.

ırkçıyız he? kötüyüz he?
    10 ... dergah sovalyeleri
  8. 8.
    Bkz:
    Kürtlerin pkk yı desteklemesi yüzünden türkçü olmak.
    2 ... bf4gelsenize
  9. 9.
    bu nasıl genelleme lan. ben türküm, ırkçı değilim. birçok pkk ile ilgili sosyal paylaşım adresinde defalarca pkklılara küfür eden kürtler gördüm. yani kürtlerin hepsi pkk'yı desteklemediği gibi türklerin hepsi de kürtlere karşı kötü hisler beslemiyor. marjinal gruplar her yerde var. her zaman dediğim gibi, olaylar yüzünden ırkları dinleri toplumları ülkeleri genellemeyin. bireysel ve grupsaldır her eylem.
    2 ... daikokuten
  10. 10.
    Pkklı olmak için bahane arayan bir götün serzenişi gibi duruyor uzaktan.
    2 ... dj battaniye