1. ?.
    yanlış bir hareket olacaktır. ortaya atılan gerekçenin müslümanlıkla alakası yoktur. müslümanlığın arap emperyalizmi ile yaşanmasından ötürü yaşanan sıkıntı vardır. bir türk, türk ölf adetleri ile müslümanlığı yaşar ise bu sıkıntı yaşanmayacaktır. ama mağlesef ki, müslümanlık arap ölf adetleri ile bağdaştırılmaktadır. imanın emperyalizmi olmaz ama iman edilişin olur. imanın şartları bellidir ve bu şartlar gayet türk kültürüyle yaşanabilir. müslümanlıktan öncede türk boylarında müslümanlıktaki şartlara ve kurallara benzer ölf adetler olmasından ötürü türkler müslümanlığa kendini yakın görmüştür. ama bazı kesim arap emperyalizminin etkisinde kaldığı için türklük yozlaşmaktadır.
    1 ... murfy
  2. ?.
    video'da türklere edilecek bir küfür yok. yunan denilen; kanları gereği sinsi ve korkak olan millete küfür var.
    ama biz onlara küfür etmeyeceğiz. önce o atina denilen 150 yıl geri mimarisi olan kentlerini başına yıkacaz, sonra da bunları yüzyüze konuşacaz. aynı şey ermenistan denilen ülke için de geçerli. and olsun yapacaz.
    2 -1 ... gaspirali
  3. 1.
    Hiç kimsenin dinine küfretmek hiç kimsenin haddi değil maalesef. eğer beğenmiyorsanız buyrun islamiyet'e inanmayın. onların insan olduğuna inanmıyorum evet, ama bunu dine bağlamak saçma.
    1 ... kral buysa alem biziz
  4. 2.
    nurcuların uydurduğu bir yalandır. çünkü videodaki lafların aynısını bana bir nurcu arkadaşım demiştir.
    -1 ... thebash
  5. 3.
    özgür düşünce tabanında yetişmemiş beyinler, içgüdüsel davranışlarla başka görüştekilere kızarlar, hakaret ederler, küfür ve zorbalıkla hüküm sürmeye çalışırlar. ister dindar, ister ateist veya türk ya da başka ırktan insanlara küfür edenler aciz insanlardır.
    ... abdulcanbaz07
  6. 4.
    (bkz: islamofobinin dışavurumu)
    ... gunahsz seytan
  7. 5.
    (bkz: küfrettiğimde memelerini sıvazlıyordu)*
    1 ... sodyum
  8. 6.
    bi bok bilmeden konuşmak.
    ... decameron
  9. 7.
    (bkz: dinime tan eden bari müselman olsa)
    1 ... seri eksi oy veren inbe
  10. 8.
    (bkz: bana küfret kazım)
    ... frekans