1. 1.
  aklımın almadığı bir çeşit komplextir. sen koskoca atilla'nın, alaeddin keykubat'ın, yavuz'un torunu, ne zaman nerede bir türk bayrağına hareket olsa, bir kürt bayrağı çekilse, bir kürt grubu yürüyüş yapsa çıldır, deliye dön.

  bu, ciddi anlamda kim olduğunu bilmemekten kaynaklanan çoluk çocuk milliyetçiliğidir.

  yönetilmeye değil yönetmeye programlanmış, bilinçli, asil ve vakur bir türk gencinin yapacağı hareketler kesinlikle değildir bunlar.
  sen koskoca türkoğlu türk isen eğer, bırak isteyen istediği gösteriyi yapsın, yürüsün meydanlarda şap şap...

  tabii ki de bayrağın yakılmasına izin verilsin demiyorum ama polis var, jandarma var bırak müdehale etsinler.

  hani bir tabir vardır ya, oturursan korktuğunu anlamaz koklar koklar gider diye. otur güzel kardeşim otur.

  koklar koklar giderler...

  edit: başlık türklerdeki kürt komplexi olarak açılmış idi.
  3 -37 ... ebu kalel
 2. 2.
  kürtlerin neden olduğu komplekstir. kendini ötekileştirenlere karşı edinilmiştir bu kompleks.
  4 -1 ... frekans
 3. 3.
  kürt kompleks'i diye birşey yoktur. bir grup kendini bilmezin kürt vatandaşlarımı kullanarak tepkimizi çekmesi durumu vardır. asıl onların kendi hayatları ile sorunu vardır. tasvip edilmez bir durumdur. demokratikleşme adına bu şerefizleri meclisimize kadar sokmuşken, bununla yetinmeyip ne istediklerini bilmeksizin sağa sola saldırır olmuşlardır. köpek bile ekmek yediği ele yan gözle bakmazken bunlar vatanımızı milletimizi onur, haysiyet adına hangi kavram varsa onla oynayarak tahrik etmişlerdir. evet bu ülkede yine birşeyler olacaktır. adım adım gelmektedir. nee zaman ne olur bilinmez. adı kompleks değildir ama
  1 ... golhiat
 4. 4.
  türk kılığına girmiş kürt yazarın bilinen imla kurallarını altüst etmesi neticesi yakayı ele vermesi ile sonuçlanan enrty.
  4 ... hayvanbey
 5. 5.
  ilkokuldaki eğitim sistemi yüzündendir. Kişi birey olabilme vasfını kazandığı zaman; düşünür ve bu kompleksten kurtulur. Kısa bir hikaye yani.
  2 -1 ... hazreti edebiyat
 6. 6.
  çogu zaman kişinin kendine sahip çıkma görevine bir saldırı düzenlendigi anda, bu vatan olur din olur yada farklı bir eylem olabilir ki yazar düşüncesine göre devam edersek bir dini konuda yazı oldugunda nasıl savunma gereksinimi duyuluyorsa vatanına ufak bir saldırı olsa bile bunu savunmakta aynı konuma eş deger olması normaldir. herkesi kendisi gibi görmek dogru olmaz. dine saldırı yapan birisi için yaratan var azabını ve cezasını o versin diyerek susup kalmak olmaz. hani israil filistine bir zarar verdiginde çırpınıyorsak, türk bayragına zarar gelmesin diye çırpınmak dogaldır. denmez polis var jandarma var. oturmayın güzel kardeşim oturmayın koklayıp koklayıp gitmeyen çok var bu alemde.
  1 -1 ... elbette olsun
 7. 7.
  yazar türk bayrağına haraket olsa derken yapılan hakaretten bahsetmekte kendiside bilceği üzere türk bayrağı namustur milyonlarca şehidin kanıdır beyaz ay ve yıldız kefensiz yatan şehidin kefenidir.

  yazar bir kürt gurubu yürüyüş yapsa kürt bayrağı çekilse demesinden kastı saçmalamasıdır nitekim olası bir kürt bayrağının kabulu türkiyenin bölünmesi demektir bir kaç kürdün birleşip miting yapması heran otobüste bir kızın yanması etrafta dükkan araba camlarının kırılması polise saldırılması demektir kendisi otobüste yanan kızın yerine kendisini koyarak düşünmeden yazmıştır haliyle saçmalamıştır

  yazar bilmezki bu durumdan milyonlarca kürt rahatsızdır dtp yi ve onun yandaşlarını kabullenen bütün kürtler değil belli bir kesimdir.
  2 -1 ... bizankaragucluyuz
 8. 8.
  (bkz: TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR)
  (bkz: ERMENi DÖLÜ)
  (bkz: EN iYi KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR)

  OKULLARDA, EGITIM SISTEMIMIZDE, SOSYAL YASANTIMIZDA COCUKLUGUMUZDAN ITIBAREN OGRETILEN YUKARIDAKI VE BENZER FASIT DUSUNCELER YUZUNDEN EDINILEN BIR ONYARGI VARDIR, AT GOZLUKLERINE SAHIBIZDIR VE BU SEBEPTEN DOLAYI DUSMAN OLMASALAR DAHI DUSMANMIS GIBI GORURUZ OTEKILESTIRDIKLERIMIZI... ACABA BIZLER NE SUCLAR ISLEDIK?
  6 -5 ... beyniolmayankafa
 9. 9.
  onlarda ki türk kompleksi'nden daha fazla değildir.
  4 ... rosinha
 10. 10.
  böyle bişi var aslında. şimdi dürüst olmak gerekirse genel olarak türk, laz sevmez kürt insanını. çoğu kişi böyle düşünür ama her ortamda söylemez. böyle bir nefretin oluşma sebebi siz pkk yandaşı kürtler, dağda yaşayan insan kırmalarından başka bişey değil. bi kaç sene öncesine kadar hepsini aynı tutmazdım ama çoğunun içinde az ya da çok bölücülük var. kimisinde aktif kimisinde pasif olsada var. sizi sevmiyorlar çünkü yaşadığınız yere zarar veriyorsunuz. sizi sevmiyorlar çünkü hırsızlık, adam öldürme, gasp, kap kaç en çok sizde. sizi sevmiyorlar çünkü nankörsünüz. ezileni oynayıp yakıp yıkan sizlersiniz. ortada bi kompleks, nefret varsa sebebi siz kürtlersiniz. kendiniz yarattınız.
  3 ... wat the fak