1. 1.
  pişkinlikle ve aymazlıkla mütemadiyen kendileriyle edilen muhabbetlerde büründükleri halet-i ruhiyeleridir. elbette bir toplumun bütününe bir şeyi etkiletlemek saçma olacaktır ama bütün toplumların içinde belirli cenahlardan olanlar bu tür şeylerin içerisindedir. bu ülkede de kimin ne olduğu bellidir zaten.

  yıllarca her kürt gördüğünde pkk dışarı diyen bir kesimden bahsediyoruz. kürtlerle , alevilerle ve ermenilerle alakalı babaannelerden çocuklara torunlara geçme iğrenç şehir efsanelerini biliyoruz. kulaktan dolma şeylerle insanlara nasıl nefret aşılandığını da biliyoruz. birbirimizi kandırmamıza hiç gerek yok.

  efenim sonuçta insan ırkçıysa bile bunu söylemelidir açık açık. en azından kabul etmelidir. dik durmalıdır madem bir görüşe bağlılığınız var, her ortamda çocukların bile kanmayacağı şeylerle topa girmek biraz fazlaca abesle iştigal ediyor. bilmem anlatabildim mi?
  3 -8 ... abi deme lazim olur
 2. 2.
  kimsenin tribe falan girdiği yok ve bu nedenle gereksiz laf.

  her kürt gördüğünde 'pkk dışarı' diyen bir millet değiliz, bu ahmakça bir iftiradır ki bu nedenle cılızdır. ülkenin her şehrinde, her üniversitesinde ve her fakültesinde kürtler eğitim görmektedir. hani 'pkk dışarı'lar?

  ayrıca ebabil bir kuştur. angut da bir kuştur ve sevimlidir.
  (bkz: angut kuşu)
  -1 ... endemik pandemi
 3. 3.
  pkk dışarı deyince ırkçılıkla suçlanan türklerin sahip olduğu trip(!)tir.

  (bkz: pkk dışarı)
  2 -1 ... cany13
 4. 4.
  nerde görülmüş etnik temelli bunca teröre ve dahası bunca tahriğe rağmen elle tutulur bi çatışma ortamının oluşmadığı?
  türkler korkuyo dimi molotoflu ibnelerden! lan olum millet bi gaza gelse yolda yürüyemezler lan. ama ayırım yapmıyo insanlar anlamıyosunuz. yapmamalı da!
  bu arada sen...
  (bkz: bi siktir git çay koy)
  -1 ... benbendegilimbirgunbenolucam
 5. 5.
  (bkz: türkiye de ırkçılık)

  http://www.salom.com.tr/c...ges/news/image_159631.jpg
  ... billiejean