bugün

türklerin; büyücüler, hobbitler, cüceler, entler, rohanlar, gondorlar, orklar, goblinler, troller ve elflerle birlikte bir dünyada yaşaması sonucu olabilecek durumlardır.
kesinlikle elfler gibi şehirlerimiz olmazdı. etrafınızdaki mimari yapılara bakarsanız (tarihi binalardan bahsetmiyorum) ne demek istedigimi anlarsınız.
Kızıl elma ülküsü yüzünden hepsinin şehirlerinini fetih etmeye çalışırdık.
Türkler rohanlılara benzerdi.
mehter marşı eşliğinde orglarla savaşırdı.
Bizim eski neslimiz sürekli at üzerinde koştuğunu düşünürsek sanırım rohanlılar gibi olurdu. Evet evet kesin rohan gibi olurdu. Rohan'dan tek eksik yanımızsa banko mimarimiz olurdu.
Çoğu türk kızımız dikkat çekmezdi hobbitlerin arasına karışıverirlerdi. Şahsen,bugün boyumun 1.55 olmasını öğrenmemle birlikte özüme köyüme Shire'a dönmeye karar verdim. 1.60 diye ne güzel inanıyordum ben mutlu mesut yaşıyordum. 1.55 ne ya azcık iri olsam hatta cüce olup maden kazacağım.
*osqiliath'ta köprü olurdu.
*Rohirrim askerleri asgari ücret alırdı.
*minas trith'in her katında havuz olurdu.
*isengard da fangorn ormanlarında ki ent'ler nefes almalarından dolayı büyük problemler yaşardı.(ve tabi orclarda)
yazarlar gondor sözlük te yazardı.

türk kızları gitsin elf kızları gelsin derlerdi.

sn bna br gç yzğü gtrmdn .s.s.s.s.s diye trip yerlerdi.

iktidar partisi orklarla görüşmeye giderdi.

türk, ork kardeş, bölenler kalleş slogan olurdu.

elflerin yaptığı 3 5 bin yıllık yapıları yakarlardı.

saurona gelince sauron öldürmeyi iyi bilirdi.
Önce Minas morgul'u fetheder Sonrada icine gecekondu yapar, kalan arazileri ali ağaoğluna hibe ederdik. Zall'ın orada açacağı minassözlük'te biz olmasaydık diye başlayan başlıklarla elflere giydirir, hobbitlere küfür ederdik. sanırım minasözlüğünde solframesinde en başta "orclarla yatan hatun" ; " orklarınki kac cm "; "elf kızını tenhada yakalamak" gibi başlıklar olurdu.
kendi generallerini mal mal davalarla içeri attırırlardı herhalde.
rohan diyarından göç edip isengard sınırına yerleşir, burada küçük bir beylik iken orklarla yapılan mücadeleler sonucu imparatorluk haline gelirdi. isengard ı alarak yeni bir çağ açarken sauron a bu sevdadan vazgeçmesi çağrısı yapılır vazgeçmezse üzerine ordu gönderilirdi. 2 kez sauron kuşatılır, bir türlü sauron ele geçirilemezdi.
orayı yıkarlardı.
frodo baggings mordor'a yürümek zorunda kalmazdı, atlardı dolmuşa oh mis.
Mordor diyarını ziyaret etmeye gelen sarışın 1.80 boylarındaki elf, kapkaç saldırısına uğrayıp, tecavüz edildikten sonra 18 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Gondor beyaz kule askerleri, olayın zanlılarının robot resmini çıkardıktan sonra halen zanlıların takibinde olduklarını belirttiler.
isengard kulesinin önüne kırmızı şahinle gelinirdi. sarumanla gandalf cumaya giderdi. oruç, elf peksimetiyle açılırdı. ezan minas tirith in zirvesinden okunurdu. mahalle maçı helms deep te olurdu. shire dan da on numara meyhane olurdu.
orta dünyadaki liseliler sayesinde dünya türk olurdu.

benim yokluktan orc' la sevişen arkadaşım var. biz öyle milletiz arkadaş! orc' la sevişiriz, gandalf' ı kapıya bekçi diye dikeriz.

mordor' un ileri demokrasisi sayesinde kürtaj falan da yok oh mis. iki satır şeker portakalı, iki posta orc.
elfler türktü denebilirdi.
" Gel abi bu ayakkabıyı Aragon giydi" şeklinde sesler duyucağımız pazarlar olurdu.
gondor ile rohan'ı birbirine düşürüp yok ettikten sonra mordor ile denge politikası izleyip isengard'a girer sonra tüm düşmanlarını halledince mordor'a yürürlerdi.
nazgûl ları evcilleştirirlerdi.
y.e de orta dünyadaki orgları tarif ederken türklerin özelliklerinden etkilendiklerini düşünürsek, zaten vardık diyebiliriz. Orglar davul çalıyordu, dünyada savaşa bizden başka davul çalarak giden var mı ki.

(bkz: orta dünya)
elfler savaş kazanınca bunu havaya ok atarak kutlardı.

(bkz: maganda oku yine can aldı)
- içtiğimiz Ent Suyu Mezemiz Lembas, Harun abi ordan bi Miruvor daha çek.
+ Pippin göster amcanlara Pippin'i.
gibi diyaloglar olabilirdi.
minas trith ten ezan sesi duyulur, rohirrim atlıları akıncılar olur, mimari harikası saraylar yerine kesinlikle otağlarda kalınırdı.

öyle büyülü abuk sabuk hayaletli ortamlarda yüksek sesli "bismil..." ler çekilirdi.
mancınık kullanmaz yerine düşmanlara dökme topla karşılık verir hatta gaza gelirsek nazgüllere toplarla ateş açardık.
türklerin fantastik dünya ile imtihanı durumudur. bir kaç örnek verecek olursak : smaug'un üstünde yattığı hazineyi akla gelmeyecek yöntemle çalardık, frodo'yu yolda kesinlikle soyar yüzüğü alırdık, elf'leri ise soyar ve yatağa atardık ya da en azından olmasa bile ballandıra ballandıra anlatırdık.
rivendell'de 20 dönüm arsaya işi bağlar, saruman'a hizmet ederdik.
-Lothlorien, rivendell ve mirkwood'a turist olarak giden nice türk genci elf kızlarına vurulur
-are you sex kıvamında elfce öğrenirdi.
orayı yıkarlardı.
sauron korkusundan yüzüğe yaklaşamazdı.*
Elflerden kız kaçıran olurdu. * sauron kayıp yüzüğü bulmak için müge anlıya çıkardı.aşiretler toplanıp goblin avlardı. (bkz: sen bizim çicogu dövmüşsün)
orta dünyanın en büyük camisi minas tirith'e dikilirdi.
(bkz: sarıhan)da olurdu.
aragorn beyaz atletle mount doomda mangal yapardı. arwen yenge masayı kurar, boromir blok flüt çalarken faramir de eowyn i ayartmaya çalışırdı. frodoyla sam pipinle merry e karşı 6 katlı plastik topla voleybol maçı düzenlerdi. mangaldan artanları golluma verirlerdi. gandalf kuran kursu hocalığına başlardı. grima rohan meslek lisesi köşesinde "mal" satardı. elrond arwene düğün takısı olarak "dwarven kuyumculuk" tan burma mithril hediye ederdi.
yüzüklerin efendisi ve bilimum filmleri izlememiş olmam hasebiyle hiiiiç anlamadığım esprilerin benzetmelerin altında yapıldığı olabilecekler anketidir.
elf kızlarına gördüğümüz yerde laf atıp taciz ederdik.
imana getirirdik ;
sauron köpek! sauron bundan sonra büyü yapmayacaksın. sauron eyüp camiine gidip tövbe edeceksin! bundan sonra adın saruhan. bu topraklarda handeyle buğday çıkacak , yarında gandalfı da alıp cumaya gideceksiniz!
basbug sauronun gosterdigi yuzuk ulkusune ulasmak istenirdi. isengard ulku ocaklari kurulur ve bir uruk hai tum orta dunyaya bedel olurdu. cuceler dindar olurdu-sakal-. elfler ise anarsist, ateistler olurdu. bu yuzden aralarinda yillardir suren anlasmazlik olurdu. gloin imam, gimli imamin oglu ateisttir. dine sirt cevirip kafir olan gloin oglu gimli, tum dindarlari ateistlerle baristirir. sonsuz bir baris olur. gloin her ne kadar istemese de o da ateist olur. bunu duyan hristiyan witch king ise hepsine kizar ve tum ateistlerin kellesi vurula diyerek elflerin uzerine yurur. oysa cuceler elflere yardim eder ve witch king ve angmar yenilir. witch kingi oolumden basbug sauron kurtarir ve yanina alir. witch king sahadet getirir ve musluman olur. yunan tanrilarina tapan insanlari dine cagirmak icin cihad ilan eder ve yuce numenora saldirir. bunu duyan kafir gandalf, basbug sauronun sag kolu saman sarumani yenmek icin isengarda gider. caminin minaresinde kalan sarumanla konusurken yilandil orospu cocugu ulkuye ihanet ederek saman sarumani sirtindan bicaklar. sauron reyiz guc kaybeder ama yine de sefere cikar. allahim cihat sesleri esliginde saldiran mordor akincilari insanligin amina koyar ama kafir putperest aksakalli gandalf yine yetisir ve mordor akncilarini oldurur. bunun uzerine tum insanlar da ateist olur. basbug sauron bozkirdaki kalesinde kimiz icerken, yillardir aradigi yuzuk kimizdadir ve bogazina takilir olur. nazguller ise sauron olunce kacarlar. yuzugu tasiyan frodo ise yuzugun sahte oldugunu anlar, yuzugu gollumun gotune sokar. tum ulku yok olur ve isengard ulku ocaklari agir vergiler altinda ezilerek kapatilir. ateist cuce ve insanlar ergen sakalari yapmaya baslayinca elfler de orta dunyadan cekilir.
ayrıkvadide rakılı mangallı piknik yapılıp şelalerin altına karpuzlar konulabilir.
Sıcak sahillerine tatile gelen elf kızlarını kaldırmaya çalışmak ata sporları olurdu.
elf kızlarını kesmek için o lanet ormana alayımız girerdik. girerdik ama sağ çıkamazdık.
yılmaz morgül, erdek yerine minas morgul'da tatil yapardı.
yüzüklerin üstüne atlayıp ilk karanlığa gömülen olurduk net.
orta dünya'dan daha güzel mangallık yer mi var?

bence yok. şelale desen var. yemyeşil zaten. ateş lazım olursa smaug'a söyle üflesin.
görsel
" Miğfer dibinin önünü kapatmayalım abi kamyon gelecek"
görsel
elfler yenildiği için bizde yenik sayılırdık.