1. 1.
  Saçma bir iddia.
  1 -2 ... taksiciye yol soran sperm
 2. 2.
  Dünya tarihinde barbar ismiyle özdeşleşmiş bir millettir gerçekten evet.
  2 -2 ... altrnatifakim
 3. 3.
  türkler islamda olan cihat kavramı için barbar gösterildiler alakası yoktur, islamda olan cihat için türkler çok kan döktü tamam ama her zaman durum böyle değildir.
  1 -2 ... ykolmak
 4. 4.
  Dünya da o kadar barbar varken bize demeleri çok ayıp. Abd israil barbarlığı göz ardı ediliyor.
  4 -1 ... ataturk gibiyim
 5. 5.
  Şimdi bunu diyenlerin çoğunluğu mazlum ların kanı üzerine inşa edilmiş avrupaya medeniyet diyordur. "Tek dişi kalmış canavar" yeterli bir detaytir. Ama Türklerin müslüman olmadan önceki durumuna kısmen katılıyorum. Sonrası için bu kadar ucuz düşünülemez. Hele islam Zıriltisi kısmı. .
  5 -2 ... bicaybisigara
 6. 6.
  Türkan saylan hayranı olan bir yazar beyanıdır. aynen yakıp yıkmışız. hem de öyle bir yakıp yıkmışız ki Balkanlar'daki eserlerimiz hâlâ ayakta. vay anasını sayın seyirciler inanılması güç bir durumla karşı karşıyayız.
  1 -1 ... nickhitaryan
 7. 7.
  Türklerin seviyesine ulaşamayan ırkların türkleri kendi seviyesine düşürme yöntemi. Oysa ki fars-i ve avrupa-i halklar kendi tarihlerine bakarlarsa asıl barbarların kendileri olduklarını göreceklerdir.
  (bkz: astrogotlar)
  (bkz: vizigotlar)
  (bkz: vikingler)
  (bkz: persler)
  6 -1 ... cauyz baatyr
 8. 8.
  Turkler hic bir millete 0barbarlik yapmamistir. Turk milleti sadece savastigi d7smanlarin7 ezdiginden yalanlama tarihi kirletme senoryalaridir.
  ... zirzig
 9. 9.
  (bkz: geldi yine tipini siktimin ibnesi)
  akıl noksanı kekoların çeyrek porsiyon akıllarla ayar vermeye çalıştıkları hede.
  bre am kafalı zerzevat, anadolu'nun çeşitli bölgelerinde tarihi camiler, tarihi kaleler, tarihi mezarlar vs vs var. ha sen pizza kulesi, kremlin sarayı, bilmem ney kilisesi arıyorsan bu ülkede; olmayan beyin loblarına sokayım. he amk, ayasofya kilisesini camiye çevirerek çok ayıp etmiş atlarımız.
  zall böyle liselileri yazar yapmayı nerden öğrendi?
  3 -2 ... pillars of creation
 10. 10.
  çürütülmüş önermedir.
  -1 ... bushwacker