1. 1.
    Çok büyük bir tespit, +3000 kişi üzerinde Leş aldığımız. Afrin başta olmak üzere.

Eurovisiona katılmadan (türkiye katılmıyor) son 6 yılda 2 kere türklerin eurovision kazanması.

ilgili (bkz: eurovisiona türkiye katılmadan türklerin kazanması)
    7 -4 ... acilin ben doktorumm
  2. 2.
    valla dünya savaş tarihinin yüz karası oldular. tamam tarihte türklerin karşısından herkes kaçtı da bunlar kadar hızlı kaçanı görmemiştik ahjahhah. hadi eyv.
    5 ... aklakara
  3. 3.
    uahhahau. güldüren üst entry.
    -1 ... acilin ben doktorumm
  4. 4.
    ırkçı bir bakış açısı. arkadaşlar kürtleri hedef alan cümlelerden vazgeçin. kürtler bu ülkenin türkler kadar sahibi olan insanlardır. pkk ve hdp ile, kürtleri birbirine karıştırmayın. nasıl akp türkleri temsil etmiyorsa, hdp'de kürtleri temsil etmiyor. bu ülkede çok başarılı kürt sporcular, sanatçılar var. insanları ötekileştirmeyin. ayrımcılık yapmayın. kürt dostlarımız, siz bu ergenlere bakmayın. bu ülke hepimizin. kimse bizi bölemez, ayıramaz.

not: çok önemli değil ama alt-üst soya göre tam bir türk'üm, 7 kuşak istanbulluyum.
    -4 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  5. 5.
    bu ülkenin sahibi türklerdir. kürtler sadece misafirleridir bizim herkese kapımız açık fakat hainlik yapıp, polise taş, molotof, silahla karşılık veren soysuzlara değil!
    4 ... kimseyi cekemeyen adam
  6. 6.
    Bunları inletirken, zevki biz alıyoruz.
    ... acilin ben doktorumm
  7. 7.
    inim inim inleyeceksin 2. sınıf kürt vatandaş. bizler zafer kazandıkça kahrolacaksın.
    ... efendi hitler
  8. 8.
    (bkz: Liseli kafatasçı malı bugün ne sıçtı köşesi)
    ... izmir ne taraf