1. 1.
    cahil ve rezil işidir. türklüğüyle ve kültürüyle övünen insanların %90'ı övünecek başka bir şey bulamıyor. adam zeki değil ki kitap okusun ben kantı seviyorum desin. adam hem okumuyor hem çalışmıyor cahil cühela geziyor bir de diyor ki; türkler adamdır, hadi ülkü ocaklarına, tengri biz menen, en iyi dil türkçe. bu örnekleri uzatırdım da spesifik olmak istedim.
    1 -10 ... sosyalistfasistislamcikomunist
  2. 2.
    Süper kültürlü olma koşulu olarak kant sevgisi.
    Dünya’ya defalarca kere yön vermiş tarihimizle ve kültürümüzle övünme hakkımızın olmaması.
    Trollsün ilginç kardeş.
    1 -2 ... the salty soldier
  3. 3.
    geçmişte kalmış şeylerle neden övünesin cahil insan. sanki bir daha istanbul'u fethedeceksin? sanki atatürk bir daha gelecek? geleceğe odaklanmak yerine yhaaaa osmanlıydık biz der durursun.
    1 -2 ... sosyalistfasistislamcikomunist
  4. 4.
    insanlar ulusları ile övünmez ise o insan gelecekte başka ulusun köpeği olacaktır. Örneğin amerika sevdalıları, moskova aşıkları... tamam şartlar olarak (teknolojik, ekonomik , eğitim) gibi öndeler kabul ediyorum. Ama sizler başka ülkelere kaçıp gitmek yerine bir şeyleri düzeltmeye çalışsanız diyorum. Bu arada kürtler hariç onların bi ulusu yok asala denen sikimsonik bi kavramın devamı.

Edit: Ayrıca kantı sevebilirsin. Onu sevmen türk ulusunu dışlamak anlamına gelmez. Benim de hayran olduğum bir sürü başka ulusa ait insanlar var. Ama ben türklüğümden ödün vermem.
    1 -1 ... soytarikral
  5. 5.
    ben bir Türk üm dinim cinsin uludur sinem özüm ateşle doludur (mehmet emin abimizin cenge giderken siirinden)
    Kişinin kendini ovmesi, ovunmesi icin en hakli vasif sifat artik ne denirse ona en hakli şey
    1 -1 ... potluvese
  6. 6.
    ben bir Türk üm dinim cinsin uludur sinem özüm ateşle doludur (mehmet emin abimizin cenge giderken siirinden)
    Kişinin kendini ovmesi, ovunmesi icin en hakli vasif sifat artik ne denirse ona en hakli şey .
    1 ... potluvese