1. 1.
  avrupa tarafından takılmış "barbar" tagıyla, ermenileri kırıp, kürtlere yıllarca işkence edip, yunanları diri diri yakmasıyla; emperyalist amaçlarla kıbrıs'a girmesiyle, bol bol kütüphane yakarak medeniyete zarar vermesiyle, parmaklarını saymayı nimet sayan mete han'ıyla, bilmem kaç kişi saray bastığı masallarıyla, anca balkan ülkelerini yenebilmiş; anadolu'yu hatta arapları yıllaca sömürmüş; istanbula 200 cami, 3-4 saray dışında bir şey katkısı olmamış osmanlısıyla, anadoluya eşcinselliği getiren kavim oluşuyla, yakıp yıkmış moğollardan hallice tipi ve tarihiyle, yapımı 2.000 yıl sürmüş çin seddini kendisine mal etmesiyle, bilmem neredeki piramitleri "türkler yaptı" sanrısıyla mutlu olabilen kendiyle barışık garip insan.
  5 -24 ... iron hand of justice
 2. 2.
  dünyadaki en büyük 2. soykırımı yapmakla suçlanıp (yaklaşık 1.5 milyon kişi) antitez olarak 1.000-2.000 kişinin öldüğü hocalı'yı sunarlar.azerileri de türk sanır haspam.
  1 -7 ... iron hand of justice
 3. 3.
  bol bol kütüphane yakıp geçenler emevilerdir. o yüzden tüm coğrafya cahil.

  ermenileri kırıp, kürtlere yıllarca işkence edip, yunanları diri diri yakmasıyla; emperyalist amaçlarla kıbrıs'a girmesiyle türkler faşisttir. kan emicidir. vampirdir.

  edit: biz faşistiz. çok. ama herkes humanist olmuş?
  1 -2 ... power supply
 4. 4.
  --spoiler--
  alın bunu alın, yakın gitsin, çin seddinden külünü de savurun.
  --spoiler--

  bir geberiğin sızlanmasının ifadesidir.
  4 ... gittigerigeliyoooo
 5. 5.
  Öncelikle başlığı açan kişinin kimin köpeği, hangi bayrağa hizmet ettiği öğrenilmelidir. Objektif olup olmadığı açıkça ortaya çıkacaktır. Başlığı tanımlamıyorum çünkü türk olmaktan gurur duyuyorum. Bir garip varsa tarih boyunca bu topraklarda kanımızı emmeye çalışan ama sonucunda def edilmiş bütün sülüklerdir.
  10 -2 ... rainheart
 6. 6.
  utanılacak bir durum olmadığını bilen insandır. ayrıca garip değil bilinçlidir.
  Avrupalılarr götü yemediği insanlara barbar diyor zaten, alıştık bu duruma onların barbar demesi türkleri barbar yapmaz.
  Çin seddini kimse kendine mal etmiyor. çinlilerin neden çin seddini yaptığını hepimiz biliyoruz.

  sizin gibi üç beş orospu çocuğunun söylemiyle olmaz bunlar. tarih gerçek yaşanmış şeyleri anlatır sizin uydurduklarınızı değil. sizlerin ne bok olduğunu biliyoruz. bu başlığı açtığın için kimse sana teşekkür etmez bunu bil. gidip avrupa ve amerikanın götünü yalamaya devam et. belki birgün madalya falan takarlar. sizin gibi faşist ibneler yüzünden kan akıyor evinde oturan düzgün insanlar yüzünden değil.

  not: marksist - leninist bir görüşe sahibim. sosyalistim. milliyetçi değilim ama durup dururken milliyetime yapılan saldırıyada sessiz kalamam. sonuçta kimse milliyetini inkar edemez.
  9 ... goglgicisimcigi
 7. 7.
  afganistan, pakistan'dan sonra akıllara gelen 3. dünya ülkesinde mes'ud bir şekilde yaşar.evrim süzgecinde moğollarla aynı ortak ataya sahiptir.haliyle mizaçları, medeniyete verdikleri zarar benzerdir.
  -6 ... iron hand of justice
 8. 8.
  Kendisine ağız dolusu küfredilmesini isteyen ,tarih diye hangi masal kitabını karıştırdığı belli olmayan bir dangalağın hezeyanlarıdır. kimse böyle saçma sapan bir başlık açıldı diye türklüğünden utanacak değildir.
  4 ... celaleddin32
 9. 9.
  türk barbarsa sizin götünüz neden bu kadar rahat otur bir düşün.
  2 ... biratekila
 10. 10.
  (bkz: eksi oy almak isteyen yazarlara tavsiyeler) kısmında önerilen konu başlığıdır.
  1 ... gayim ama para bende