1. 1.
    türküm ama iyi ki çomar değilim.
    1 -1 ... huni kolisi
  2. 2.
    Mesaj yerine ulaşmış.
    ... serdarsl06
  3. 3.
    Türklük = Avrupalılık = üstünlük.

Japonya yeryuzunun en büyük ikinci ekonomisi idi, şuan üçe geriledi. Bilir misin donuzlu yoldaş, Japonya yeryuzunun en az göç alan dördüncü (4.) ülkesi. Paraysa para, teknoloji ise en güzeli, refah devleti ise en iyisi.

Ama neden, neden insanlar Japonya'ya ilgi duymuyor? Basit, çekik gözlülerin ilgi çekici bir nenleri yok. Hiç Çinli olmak isteyen Afrikalı, hiç kizilderi olmak isteyen Hindistanlı tanımadım. Guzel olan biziz, ustun olan biziz, benimsesen de benimsemesen de bir hiyerarşi var.
    -5 ... alpertunna
  4. 4.
    Yani adam gibi adamdır türk olmak.
    Gururla sunulur.
    -2 ... mechul yazar
  5. 5.
    Mustafa Kemal atatürk her ne kadar benim hayatımın önemli değerlerinden de olsa "hayattaki yegâne üstünlüğüm türk doğmaktır" sözünü, halkı motive etmek için söylediğini düşünüyorum.

Ki ayrıca, bu nasıl bir üstünlük ki, sanatta gerisin, bilimde gerisin, felsefede gerisin, görgü kuralı desen hak getire, askeri alanda geri olduğun onca ülke var...

Geçiniz efendim... Üretiyorsan üstünsündür... Tüm dünya senin yazdığın bir eseri okuyorsa, tüm dünya senin ürettiğin ilaca, teknolojiye bir köle gibi muhtaçsa üstünsündür.

Yunan 2500 sene önce tiyatro eseri yazarken, biz hâlâ sığır otlatıyorduk. Buradan beni türk düşmanı ilan edecek insanlar da çıkacak muhakkak; fakat bilinmelidir ki benim demek istediğim şudur:

Üstün bir millet olmak istiyorsak, bir alman'dan, bir japon'dan 2 kat, belki de 5 kat daha çok çalışmak ve üretmek zorundayız.
    3 -2 ... petit homme
  6. 6.
    Çomarlar türklüğü sevmez. Arapları sever.
    1 -2 ... gedikpasa