1. 1.
  inkar edilmesi güç gerçektir.

  türk futbolu neden gelişmiyor diye bik bik bik öten zavallılar, biliniz ki sizin gibilerine türk futbolunun şu anki durumu fazla..

  siz, ziya doğan, güvenç kurtar, ümit özat gibi teknik adamları;

  andreas beck, tolga zengin,inamoto,maldonado, sezer ötürk gibi oyuncuları izlemeye layıksınız.

  siz kimsiniz, şenol güneş, cocu, f.terim gibi hocaların satranç hamlelerini keyifle izleyecek ya da oynanan oyunu çözecek kapasiteye sahip olacaksınız??

  -fenerbahçe yenilince cocu gitsin, kocaman gelsin diyorlar. alçaklara bak sen... daha dün eşofmanlı dediği adamı istiyor. ne istediğin de önemli değil aslında. biraz tutarlı olsana geri zekalı..

  -biri de belhanda ya küfrediyor. maicon u aşağılıyor. geçen sene bunların katkısı olduğunda seneyeki planlara yazmadın mı arlanmaz, başarı düşkünü, iyi gün taraftarı seni...

  -beşiktaş tarfatarı daha beter.
  nisbeten fb ve gs deki minik kaos ortamı beşiktaşta yok.
  ama ergen ruhlu, futboldan anlamayan kişiler "şenol hoca süresini doldurdu gitmeli diyor"
  neden diyor?
  çünkü şenol hocayı 3 senedir ekranda görüyor. yenisi gelsin. yeni yüz, yeni heyecan diyor. yeni heyecan arıyorsan.oyuncuların değişmesini talep edeceksin hocayı değil. bu kadar salaksınız işte.
  saha içi faktör yanındadır fark atarsın. ama çıkıp biz barcelona gibiyiz demeyeceksin. maç o maçtı. yenilince de hoca gitsin, başkan gitsin rerrörö yapmaycaksın.

  kısacası real madrid, barcelona, manu, city, chelsea nin bile yatırımlarının karşılığını alamadığı bir futbolda dünyasında bir tek siz mi biliyor sunuz her şeyi kerkenezler??

  -galatasaray love u alacaktı. love iyi oyuncu gomis in daha riskli iş yapan, uçuk ama uyum yakalarsa uçuran hali. çok bilmiş gs taraftarı adamı istemedi. şapa oturdunuz. gs kulübünün borca, a. yıldırım a ihtiyacı yok çöküşe geçmesi için. siz varken gs zaten çökmeye yakın.

  beşiktaş için de geçerli bu. fikret orman elleriyle 5 senede bir yerlere getirdi takımı. şenol hoca bize tahmini olarak her anlamda 500 milyon euro kar getirdi. ama bursadan yenilen komik bir gole bunlar unutuldu. neden? çünkü türkiyede futbol izleyenlerin %90 ından fazlası çomar.sizin neyinize modern stadyumlar, hd yayınlar, yağ gibi çimler vs.
  değerinize sahip çıkıp gedik kapatmak için uğraşacağınıza, yani gerçekten diğer 11 adam gibi olup, 12. adam gibi davranacağınıza hayvanlık yapıyorsunuz. ve itiraf etmeliyim ki hayvanlık size çok yakışıyor.
  1 ... sansyoklan
 2. 2.
  vefa yok. günlük başarılar gelmezse hemen isyan. tuttuğu futbol takımının oyuncusunu itin götüne sokmalarda bunlarda. kulüp para kazanacak ama bilete para vermyecek. kalite sıfır.
  2 ... true
 3. 3.
  --spoiler--
  siz kimsiniz, şenol güneş, cocu, f.terim gibi hocaların satranç hamlelerini keyifle izleyecek ya da oynanan oyunu çözecek kapasiteye sahip olacaksınız??

  --spoiler--

  diğerlerini bilemem de bir beşiktaşlı olarak ben şenol güneş'in bir satranç hamlesini görmedim.

  yeni gelen oyuncuyu zinhar oynatmaması da cabası.c
  ... zenn lavian