1. 1.
    Öylesine beyinlere kök salmış bir zehirdir ki bu tüm diğer etnik unsurları baskı altına almayı bu kadar meşrulaştırmış kötü niyetli bir topluluk olamaz. Kalabalık olmanın getirdiği güç sarhoşluğu, devletin bu insanları yargılamayıp kolluk kuvvetlerini, mahkemelerini ve diğer her türlü güçlerini bu barbarları korumak üzere kullandığını görmek akıllara durgunluk veriyor.

    Milliyetçilik denen süslü zerzevatın altında her türlü pisliğini, kinini, hayvanlığını diğer insanların üzerinde tahakküm kurma, onlara zulm etme ve onlara caka satma üzerine kurmuş çetelik zorbalığına vize veren boktan bir düşünce akımı.

    Kendini yüce olarak gören götü boklu birşey üretemeyen bu zavallı insanlar başka halkların özgürce dillerini konuşmalarına, kültürlerini yaşamalarına karşı o kadar göğüs kabartırlar ki sanarsınız dünyayı kendisi yaratmış. Bok parçası kendini izin istenilen bir kişi olarak görür. Bu medeniyetsiz barbarlara uğraşmak onlara medeniyetin şarabını tattırmak için çok strese giriyoruz. Onlar ısrarla kavga istiyorlar. Son derece insanlıktan uzak bir tek kendi aptalca kurallarını size dayatmak isteyen lanet yaratıklar.
    1 -1 ... piromorfit