1. 1.
  türkiye'de nefes almak dahi sorundur ancak çözüm yoktur.
  1 ... tarz
 2. 2.
  Türkiyede sorun insanların ırkı falan değil, vatan millet bayrak sevgisi olmayn insanlardır. Zira bugün ülkemizde yaşayşayan insanların büyük bir kısmı etnik köken bakımından türk değildir, bunu kendisi de bilir ancak kendini her zaman her yerde türk diye niteler. Ama olupda savaş zamanı malı mülkü bırakıp kaçan, teror orgutunu destekleyip oy veren insan türk olsa ne yazar.
  2 ... john abrruzzi
 3. 3.
  türkiye'de sorun mesela komünistlerin çekiç, örs sallamasıdır. sorun, din alimlerinin arap özentilileridir. sorun atatürkçülüğü abartıp sağ kesime düşman olmaktır.( halbu ki atatürkçülük ulusaldır ve sentezdir.) Kısaca kendimizi bir şeylere çok adamamızdır. Abicim sen Rus musun, Sovyet misin örs, çekiç sallıyorsun. Türk bayrağı salla. Tamam görüşün benzerdir hatta birebir aynıdır lakin sende özünü unutma. Bunun kaynağı da gizli gizli asimile olmamız, kültürümüzün kaybedilmesidir. Sorun budur. Bunu Türk'te yapıyor, Kürt'te, Arap'ta.
  1 ... gokudo
 4. 4.
  Türkiye de sorun gereksiz ayrışmalar ve gereksiz yere sorun çıkarmaktır.
  Bilmem ne sorunu da bilmem ne sorunu diye olmayan sorunlar üretilerek çözüm aranır.
  Bunun yerine birlik olmak ve saçma sapan sorunlar üretmemek gerekir.
  1 ... senben22
 5. 5.
  türkiye'de sorun ırkçılık, bir terör örgütünü koca bir millete dayandırmak, çözüm ise daha dikkatli ve mantıklı, disiplinli hareket etmektir. açık ve net.
  2 -1 ... tarz
 6. 6.
  Birbirinden nefet eden millet olduk, belkide hep böyledik, eskiden kimse köyünden cıkmiyorduki bilenmi vardı mına koyim. Kültürden, dinden yada etnisiteden, yada egodan mı kaynaklaniyor onuda bilen yok. Cözüm süper birlik midir?yok bence abartılı.en azından birbirimize tahamül daha fazla olmalı belki.
  ... hercool
 7. 7.
  Bu ülkede sorun iktidar partisidir. Çözümü söylerim ama yine yargılanmak istemiyorum.
  1 ... cakircali efe
 8. 8.
  Ülkede düzgün olan bişey var mı lan?
  ... kendineliberal
 9. 9.
  sorun, putçuluk ve batı taklitçiliğidir. çözüm islam a sımsıkı sarılmaktır.
  -1 ... hippopotomonstrosesquipedalian
 10. 10.
  bu ülkede birçok sorun vardır. ama en önemlisi de insanların suçu hep başka şahıslara veya kurumlara atmasından kaynaklanmakta. sorun şurada, sorun burada diye koşturan insanlar konuşmaktan başka birşey yapmayı bilmezler, ancak konuşurlar. konuşmayı da bilmek sanarlar. o yüzden sokaklarda bol bol ordinaryuslara rastlayabilirsiniz...
  1 ... yine de savasacagim