1. 1.
    mazota birkaç kuruş zam gelince parisi savaş alanına çeviren sarı yelek eylemlerinin rutin bir şekilde zam yutmaktan ciğeri solmuş türk halkında görülmemesidir. enteresandır.
    -1 ... caranthir
  2. 2.
    Halinden memnun asgari ücretliler varken benim gibi tuzu kuru olanlara düşmeyecek iş.
    1 -1 ... alleyoop
  3. 3.
    sorgulamayan, düşünmeyen, dogmalara ve tabulara hapis kalmış türk insanı mı hak arayacak?

eleştiri günah türk insanına göre! ne olacak!
    4 -2 ... muhendis tarihci
  4. 4.
    bizim solcuların diş düşmanı olmasından dolayı vuku bulan durumsaldır.

+yoldaş, istanbul'da vergi protestosu var gidelim.
    -gidelim candaş, hemen bir branda hazırlatıyorum, slogan şu;
    "imam-hatipler kapatılsın!"
    3 -1 ... zall bana hep abi der
  5. 5.
    üniversite öğrencileri, doktorlar, mühendisler, halkın refah ve aydın kısmının, kötü gidişata karşı protestoya başlayıp, halkın dar geçimli ve örümcek kafalı kısmı tarafından polisle el ele dövüldüğü için olabilir mi acaba.
    3 -1 ... rioo
  6. 6.
    Türkiye'de Bir kısım, polise, esnafa saygı duyduğundan, dükkanları yakıp yıkmanın ayıp ve saçma olduğunu bildiğinden ötürü, "sarı yelekliler gibi" tepki göstermez. Diğer kısım ise, ot yemeyi ve güdülmeyi sevdiğinden ötürü tepkisini "hiçbir şekilde" göstermez. Ve Türkiye, 2. kısım zihniyeti olduğu sürece maalesef gelişmeyecek.
    1 -1 ... evreninenmutluazizi
  7. 7.
    Bu arada, eğer tepki gösterirseniz, teröristsiniz. Unutmayın.
    2 ... evreninenmutluazizi
  8. 8.
    sınıfsal yapı, sivil toplum, siyasi örgütlenme vs. vs. yok. bizde muhalefet retweet düzeyinde yapılıyor. ana muhalefet lideri kılıçdar olan ülkeden ne bekliyorsun ki a muhterem.
    1 -1 ... ibni maymun
  9. 9.
    ben hep 50 liralık alıyorum...
    1 ... burakine
  10. 10.
    evinde baret olanları tem almıştı gezi sırasında... sarı baretliler di onlar da...
    1 ... uzay muhtari