1. 1.
    ülkenin en güzel yanlarından biri. özellikle genç nesilde psikolojik sorunlu insan yok denecek kadar az herkes mutlu istagrama bakmak bile bu güzel tabloyu görmek için yeterli genç nesil gayet hayatından murtlu ve psikolojileri iyi durumda.
    3 -5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    türkiyede psikolojik sorunlu insanların az olması

bilakis, nüfusa oranla en fazla psikolojik sorunlu bizim ülkededir. * *
    2 -1 ... caranthir
  3. 3.
    "pisikolojik" sorunları olanlar az evet.
    psikolojik sorunları olanlar fazla
    2 -1 ... marjinalbirnick
  4. 4.
    bu başlığı açan arkadaşa bir tavsiyem olacak.
    sevgili bir tirrek sevdim uzaklarda isimli yazar seni müsait bir gününde devlet hastanelerinde psikiyatri servisinde herhangi bir psikiyatrın yada psikoloğun randevu listesine bakmanı istiyorum. ne demek istediğimi işte o an anlayacaksın.

memlekette tek bi' tane akıllı insan yok sen neyden bahsediyosun dostum.
    1 ... omelass
  5. 3.
    dün haberlerde market sırası yüzünden baba oğul birlikte birini öldürmeye çalışan adamlar vardı. market sırası yüzünden.

anladınız umarım.
    1 -1 ... serdarsl06
  6. 4.
    yanlıştır. esas bizde fazla. destek alanların sayısına bakmak yetmez. ki zaten destek almayan sayısı daha fazla. o yüzden yanlış. ha bir de türkiye, intihar eden sayısının gittikçe arttığı ülkeler arasında. onu da düşünmek lazım.
    edits: belki inanmazsınız ama daha yeni intihar edecegini söyleyen arkadaşımı bulmak için yollarda 2-3 saat geçirdim. hem de çoğunu yürüyerek geçirdim.
    2 ... erehwyrevesi32
  7. 5.
    sözlükteki solcular bu varsayımı tek başına çürütür. kazık kadar adamlar çoluk çocukla bir olup islam düşmanlığı yapıyor. yarın bir gün bastona düşecekler hala muzurluk. allah işte kurban olduğum görüyor.
    -1 ... timarli sipahi neferi
  8. 6.
    valla instagramda fotograflarda ve storylerde herkes mutlu kaflerde de aynı bütün gençler cıvıl cıvıl.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 7.
    bu başlığı açanın harita üzerinde türkiyeyi bi göstermesi gerekir.
    -1 ... radiolarian
  10. 8.
    Ülkemiz o kadar çok zorluğu atlattı ki. Alıştık yani. Sorun yok.
    1 ... gercegintakendisi