1. 1.
  ben buradan uyarımı yapayım. işim gereği görüyorum günde bir kaç hiv pozitifli bireye denk geliyorum. sayı inanılmaz boyutlarda.

  prezervatifin sadece çocuk yapmaya engel olduğunu zanneden bir toplumda normal tabi de neyse seks yapacağınız insanı iyi seçin, geçmişini sorun, kaç kişiyle seviştiğini sorun, kondom takmış mı, taktırmış mı ilişkilerinde öğrenin. en ideali tek eşliliktir.

  dediğim gibi rakamlar çok korkunç. en az 5 katı da hivli olduğunu bilmeyen kitle var. bu merette bulaşınca yıllarca farkettirmiyor kendisini.
  15 -3 ... bel gamzeli erkek
 2. 2.
  sikişmeyi medeniyet zanneden hayvanların sebep olduğu artıştır.
  18 -4 ... solo resital
 3. 3.
  Antalya ' da en yuksek oranlarda olduğunu söyledi sağlıkçı bir arkadaş. Hattâ bir badire atlattı enjeksiyon yaparken. Rakam vermeyeyim amma dikkat edin orada yaşıyorsanız. Bir de bildikleri hâlde karılarına dolayısı ile bebeklerine bulastiranlar da çokmuş. Bir de sırıtıyormuş adamlar pişkince.
  3 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 4. 4.
  thanks for information.
  3 ... alevalanpinokyo
 5. 5.
  izmir antalya istanbul gibi karmaşık ve büyük şehirlerde daha çok rastlanan bulaşıcı lanet bir hastalıktır. Biraz uçkurunuza düşkün olmayın derim.
  5 -1 ... desifreleyici
 6. 6.
  genelde kemliklerde olan hastalık. ilginçtir. evet.
  5 ... kemalist tokatlayan
 7. 7.
  Akp döneminde gerçekleşmiştir.
  5 -3 ... aneliz selalesi
 8. 8.
  asıl prezervatifle korunabileceğini sanan insanlar yüzünden, bu tür hastalıklar hızla yayılıyor.

  eğer bulaşıcı hastalıklardan korunmak istiyorsanız, bunun çaresi aşıdır. ya da gerçekten sağlıklı beslenmeniz gerekir. prezervatif sadece çocuk olmasını engeller, hastalıkları değil.

  ek olarak önünüze gelen kızla da birlikte olmayın. fahişeyle olun ama önünüze gelenle olmayın. çünkü escortlar ve fahişeler aşı olmak zorundadır, onlardan hastalık kapmazsınız kolay kolay. sürekli partner değiştiren normal kızlardan, hastalık kapmamanız imkansızdır, çünkü bir türk kızı karşı cinsi istiyorsa, erkek hastalıklı olduğunu söylese bile kabul ediyorlar.
  3 -7 ... tahahaha
 9. 9.
  fırtınaların koptuğunun işaretidir.
  2 -1 ... tanri bizimle sims oynuyor
 10. 10.
  Herkesten çok özür diliyorun ancak kibar söyleyince, ima edince anlamıyor kimse. Şu sapkın zihniyeti durdurun, bir şey yapın dedikçe hiç bir ses çıkarılmadı. Memlekette kimin kimi? Kimin hangi canlı türünü? Hangi canlı türünün hangi insanı ..... belli değil. Böyle rezil bir haldeyiz. ( yine açıkça yazamadım )
  Edit; eksi atmış, la havle. Yalan mı? Gerçeği inkar ede ede kafayı yediniz zaten. Farķindayım, çok uzun zamandır her şeyinizin.
  3 -2 ... huzursuz adam