1. 1.
    bir kevase cıkar size bir iftirada bulunur ve bu iftiraya inanan namus bekçisi babada sizi gelir vurur.

no justice

sabah akşam çalışırsınız bir gün eve gelirsiniz karınız başkasıyla vurursunuz hapse düşersiniz.

herkes eşit olduğu halde siz vatanın yükünü taşırsınız omuzlarınızda.

daha çok şey var ama küfretmeden yazasım yok.

edit:
    eklemeyi yapıcam.
    birde türk kızı gibi genelleme gibi oldu ama coğunu kapsar bu dediklerim.
    dünya ortalamasına göre çirkin hint kadınlarından biraz güzel biri işe evlenip hayatınızda, xy kromozomlarından y'ye atfen
    çocuk geçindirme,aile sorumlulukları, boşandıktan sonra aile sorumlulukları, erkeklerin kadınlardan erken öldüğüne şaşmamalı.

edit: @revy nickli aptal biri var.erkek kadın eşitliğini savunup erkeğin ezildiği bir sistemi görmezden mi gelicez.
    sen erkeği kadına ezdir ve bunada pozitif ayrımcılık de.
    yemezler bu feminist lafları erkekler uyandı artık.

kadın beyanı esastır saçmalığından müzdarip biri olarak, ölen arkadaşımızın bir iftira sonucunda ölmesi, babası öldürmese bile, kızın iftirası ile çocugun yargıyla uğraşması, paikolojik sorunlar yaşaması, ispatlanmayan bir olay ( iftira) hapis bile yatmanın sonuçlarını daha büyül boyutlarda görücez

toplı taşıma araçlarında kadınlardan uzak durun, ben öyle yapıyorum. her an bir kevase çığlığı basıp sizi lince uğratabilir. kendisi keyifle ölümüzü izleyebilir aman dikkat gençler.
    26 -8 ... alphacin0
  2. 2.
    türk kızlarına kalmaktır.
    7 -3 ... kivilive
  3. 3.
    türkiyede erkeksen güçlü olucaksın ağlamayacaksın sen çalışacaksın kadını hak edeceksin erkeksin çünkü zordur.
    10 -1 ... hakusbenk
  4. 4.
    hisler duygular hayaller derken sürekli göte gelmek.

(bkz: sad but true)

akıl yoksunluğu çekiyor insanlar, bence esas mevzu o.
    4 ... corbadaksinekkanadi
  5. 5.
    Ciddi anlamda eskiden sokağa çıktığımda bir çocuğun başını okşar eline 3 5 kuruş çikolata parası veren bir insandım. Şimdi bunu yapamıyorum sözlük o kadar çok sapık afedersiniz şerefsiz var ki memlekette onlar yüzünden yapamıyorum. Çocuğun anası babası çıkıp sapık mısın neden çocuğumun saçını okşayıp para verdin demesinden korkuyorum. Ne oldu bu memlekete böyle ?
    7 -1 ... cilginhobbit
  6. 6.
    saymakla bitmez.
    3 -1 ... kazakistanli ii
  7. 6.
    Tek bir zorluğu var. Ülkedeki kızların aileleri ve kızların da çoğu maddi durumu iyi olan biriyle evlendirilmek, evlenmek istiyor. Ya dış görünüş,iç görünüş,din,ahlak,inanış artık pek önemli değil erkekte. Para varsa her şeyi kabullenebilecek kızların sayısında büyük bir artış var.
    insanlık için kötü bir durum tabi bu.
    3 -1 ... haramsavar kadin
  8. 7.
    ne yapıyorsan sanki kadınlar için ve onları etkilemek için yapıyorsun gibi bir algı var. Gelelim işin maddi kısmına bir kadını rahat ettirmen için iyi bir işte çalışmanı isterler evinin arabanın olmasını isterler eğer bu kalıplara girmeyi istemezsen bu sefer dışlanırsın herkes seni dışar kendin gibi değil toplumun istediği gibi olacaksın.
    6 -1 ... fyodor paskevich
  9. 8.
    genellikle kısa boylu bıcır tipler olmaları uzun boylu hemcinsleri tarafından çok fazla ezilmelerine yol açar. siz kadınlara hayatı zorlaştırırsanız biz de siz bücürlere hayatı zorlaştırırız.
    2 -4 ... eddie gluskin
  10. 9.
    damsız girememek.

başka da bir zorluğunu görmedim. kız arkadaşım oldu mu damsız girilmez kuralı olan kro kro yerlere tutup götürmüyorum elinden tutup, rahat bi puba, bara falan gitmeyi tercih ederim o durumda. ki böyle yerlerde herkes kendi masasına oturup, dalgasına bakar. damsız girilemeyen, avlanmalık mekanlara hayatımda biri olmadığında ihtiyaç duyarım ancak, birilerini kafalamaya çalışıcaksam. o durumda da damsız giremiyorsun. paradoksuna çaktımın memleketi.
    1 ... horrible secret