1. 1.
    Başına Fakirler için ibaresi eklenmesi gereken soru cümlesi.

Sırf arabayla kendini bıraktırmak için veren Üniversiteli kızlar var ne zorundan bahsediyorsun sen?
    2 litre benzine vacino bıkbıklıyorsun ne güzel.

Neyse Adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
    Eed.
    5 -6 ... sek sek sekerek ismail
  2. 2.
    basitleştirmeyin, basitleşmeyin.
    6 -1 ... baksensizdeiyiyim
  3. 3.
    türkiye de kolay olan ne var ki.
    3 -2 ... syme
  4. 4.
    ılıman islam modeli; Arabistan'da olsan 15 de evlenip, Avrupa'da olsan zaten rahat biz arada kaldık birine geçsekte artık ülkece bir sevişsek.
    3 ... titanyum kaplama
  5. 5.
    Çünkü doğuya özenen arap kökenli insanlarla doldu türkiye.
    4 -4 ... 2023 bor karteli
  6. 6.
    "sikmek" olduğu için zor. halbuki karşılıklı yapılan bir eylem.
    2 -1 ... ragnar lodbrok
  7. 7.
    Türk kızının mallığından. Ama bizim erkekler de mal olabiliyor bazen kabul etmek lazım.
    10 -10 ... necrone
  8. 8.
    seks kelimesi erkegin yapabilecegi birşey olarak ögretiliyor, erkek cinsel organının adıyla (sik-mek) söyleniyor. kadına dogdugu andan itibaren seks erkeklerin zevk aldığı, istedigi birşey olarak öğretiliyor. kadına insan muamelesi yapılmiyor, onun mutlu olması, zevk alması ayıp sayılıyor. o şekilde büyüyen kadında seksi bir koz bir hediye, mecburiyet olarak görüyor. kısacası sana hediye vermiyor.
    12 -1 ... dergah sovalyeleri
  9. 9.
    yoo benim için gayet kolay. para var huzur var.
    4 -5 ... huni kolisi
  10. 10.
    Kime göre?türkiye'de ve dünyada ; kadınların %80'i, erkeklerin sadece %20'sine ilgi gösterir. Yani bir ortamdasın, 10 tane kız ve 10 tane de erkek var diyelim. işte bu 8 kız sadece 2 tane erkeğe ilgi duyar. Kalan 8 erkek ise 2 tane kız için mücadele eder...
    Demem o ki; %20'lik grup içinde değilseniz geçmiş olsun...

Önceden şöyle bir düz mantığa sahiptim; eleman bakıyorsun yakışıklı, boylu poslu, karizmatik, iş güç araba sahibi... Kısacası 8/10'luk bi piç. işte bu piç kızlarla aşk meşk yaşıyordu kolayca.

Sonra kendime baktım ; eli yüzü düzgün, efendi, entelektüelim... Yani ortalama bir erkek; 5/10 ayarındayım.
    Şimdi o piç 80 tane kızla sevişiyorsa ; oran orantı hesabından benim de 40 tane kızla falan sevişebilmem lazım geliyordu.
    Lakin işte burada matematik işlemiyor dostlarım, biraderlerim ve kankalarım...

Benim payıma düşeni de o şanslı piç alıyormuş meğerse...

Kızlar size vermektense çalıya sürterlermiş, doğruymuş.

%20'lik şanslı azınlığa dahil olmaya çalışın. Bunun için neler gerekli, onu da siz bulun amk.
    6 -3 ... ceviz agaci golgesinde