1. 1.
    geçen cumhurbaşkanımiz dünya üniversiteler siralamasinda türk üniversitesi yok diye baya kızmış..

simdi ağbi sen git taa şırnaka iğdıra üniversite aç,orada nerede ip kopuk abazan varsa topla öğrenci diye al sonrada niye yokuz listede...

ağbi eğitimde amaç yok
    sorarım hangi üniversitesi ogrencisinin amacı var şu hayatta..

adamlar sırf aile baskısı
    karı kız tavlamak
    iki ortam yapmak
    bulunduğu ilden kurtulmak için üniversitesiye geliyor..

ben üniversitesiye gelipte ben çalışıp şunu bunu olacağım,vatana millete aileme hayırlı uğurlu biri olacağın diyen birini hatırlamıyorum..

yok arkadaş yok..
    5 ... diablo1987
  2. 2.
    O kişi benim amk.
    ... patisever
  3. 3.
    Okumak isteyene gayet yeterli ve kalitelidir.
    1 ... 1 station insani
  4. 4.
    şu an itibarı ile yetersiz ve son derece kalitesiz bir eğitimdir.

(bkz: #40271510)
    1 ... rootz
  5. 5.
    Ailelerin suçu hep. Klasik Türk annesi babası çocukların yeteneklerini köreltiyor. Oğlum kızım bu sene lise sınavına gireceksin yok işte öss'ye gireceksin. Bırak hayalperest olmayı eline 3 bin lira geçsin 5 bin lira geçsin vs vs. Hep illa ortalama insan konumuna soktular bizi. Bir de sürekli yarış içindeler. Komşunun oğlu şurayı kazandı, kuzenin 500 puan aldı vs vs ehhh insanımızda vizyonlu düşünmek yokken üniversitelerin suçu ne ki ? Bir de veliler çocuklarını aşırı abartıyor. Elin oğlu yaptı sen niye yapamadın ? Benim tercihlerim sorulmadığı için olabilir mi acaba ??? Sıkıntı ilkokul döneminde başlıyor.
    2 ... u my bitch now