bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Türk erkekleri bunu yapsa, son erkeğin çıkışının ertesi günü ülke işgal edilir, yabancı askerler ülkeye ayak attığı anda namus falan kalmaz, türk kadını silah tutmasını bilmez, genç türk kızları ülkede erkek kalmadığı için hemcinsini kıskandırmak için giyinmez, havali olanın havası gider, ülkede saç baş birbirine girerler,yabancı işgali hızlanır, ırak işgalinde teslim olan askerlerin bulunduğu bölge hızla taciz, tecavüz ve katliama bırakmıştı yerini, türk kızı tek kalsa, trip de atamaz, taş da atamaz (gördüm hepsi kötü nişancı) silah da doğrultamaz, ülke yok olur lan!

Neyse ki türk erkeği burada, hadi yine iyisiniz biz varken, kimse göz dikemez.

Türk erkeğine laf edecekler "atatürk 'ün de türk erkeği ve askeri olduğunu bilerek benim gibi seviyeli yorum yapabilirsiniz."
    2 -3 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
  2. 2.
    başlık entrysine ithafen söylemek istediklerim var: niye? asırlar öncesinde savaşırken, kara fatmalar, nene hatunlar bizden çıkmadı mı?
    askerler cephede savaşırken torba torba yemeği kilometrelerce yürüyerek bizim hatunlarımız taşımadı mı?
    yine askerler yara bere içindeyken o yaraları bizim kadınlarımız sarmadı mı?

nedir bu aymazlık?

ayrıca tanım: sözlük erkeklerinin gerizekalılığıyla meşhur kesimi yapsa, ülke refaha kavuşur dediğim durum. yapın da huzur bulalım.

edit: türk erkeğine laf edecekler atatürk'ün ve askerlerinin de birer türk erkeği olduğunu bilerek konuşsunlar demişsin. önce siz kadın olmasaydı sperm olmaktan öteye gidemezdiniz, bunu bil. sonra bahsettiğin o türk askerlerini de bir türk kadını doğurup büyüttü, bunu da bil.
    2 -2 ... guzelbircadi
  3. 3.
    Tam tersi olsa bu seferde ülke kalmaz direkt. Ben şahsen 45 milyon erkeğin arasında kalmam ve oraya vatan demem.
    ... yedek yazar
  4. 4.
    hadi yallah.
    1 -1 ... the judas kiss
  5. 5.
    Ukraynaya isveçe falan gideceksek ben varım dedirtir.

Edit: operasyon kodu; ali tatile çıksın.
    1 ... devridaim
  6. 6.
    En azından türk erkeğine bırakmıyorlar...
    1 ... silauclerrrr
kapat