1. 1.
  gökten molotof kokteyllerinin yağmasını engellemek ve huzura erişmek adına bulduğum çözüm. artık ne şekilde arındırılır orası yetkililere kalmış. kıbleye domaltıp keser misin, yoksa kolilere koyup gömer misin, al sana bir kaç seçenek işte. duydun mu la yetkili?

  dış kapının mandalı olup da eve ortak olmanın hiçbir mantıklı izahı yok. bu ülkeyi türk milleti kurdu ve türk milleti ne derse o olur. kürtler bu ülkede tanrı misafiri. ve türk misafirperverliğinin bir örneği olarak da onlara karşı fevkalade bir müsamaha gösterilerek hayatlarını sürdürmelerine laf edilmiyor. ama kürtler; hâlâ eşitlik, hukuk, gakguk ediyorlar. olm siz değil misiniz; cumhurbaşkanı, generali, sanatçısı, işadamı olan ve gelinebilecek olan en iyi mevki/makamlara gelen? daha neyin tantanası? neyin demokratikliği? kıt mısınız lan?

  iyi niyeti suistimal etmekten başka bildiğiniz bir bok yok. en iyisi sizi fezaya yollamak. o zaman anlarsınız türkiye cumhuriyetinin kıymetini.
  29 -24 ... vurursa gol olur
 2. 2.
  (bkz: aktif kömür)
  4 ... judocuimam
 3. 3.
  bazı kişilerce* türkiye'nin gelişimine engel olanlar olarak nitelenen kürtlerin sınır dışı edilmesi durumudur. iyi olabilir veya olmaz bunu ancak uygulanırsa görebiliriz.

  edit: pkk sempatizanları bu kapsam dışındadır. isteyerek dtp'ye oy verenler* için atom bombası bile hazırlanmalıdır.
  1 -4 ... den yparxei gyrismos
 4. 4.
  (bkz: nerde o günler)
  7 -8 ... orkun han
 5. 5.
  ırkçı bir fikirdir. bu durumda bütün azınlıkları ayıklayıp bir nevi nazi olmak gerekir. bunun yerine sadece bölücü kürt faşistlerinin katledilmesi, çeşitli provakasyonlarla iç karışıklık yaratan vatan hainlerinin şişeye oturtulup bağırsak yetmezliğinden gebertilmesi daha doğru bir davranıştır. birinci olarak genetik kürt ve bölücü kürtü ayırabilmek gerekir.
  ... recellicreep
 6. 6.
  ırkçılığın had safhasıdır. ayrıca türkiye'yi bitirmek anlamına gelecektir. üzerinde bulunduğumuz toprakları türkiye yapan üzerinde türklerin yaşaması değildir. türk'ün, kürd'ün, laz'ın herşeye rağmen beraberce ve kardeşçe yaşayabilmesidir.
  7 -5 ... veys
 7. 7.
  türkiye'yi türklerden arındırmak gibi bir şeydir. bu ülkenin sahibi kürdü, türkü, lazı, ermenisi ve diğer evlatlarıdır. birinin birine üstünlüğü var zanneden ırkçıların ise elbet şu an yükselen terör eylemleriyle artması doğal. şurda bazen öyle başlıklar açılabiliyor ki klavye delikanlısı demekten başka çare yok. işte bunlar da bizim bölücülerimiz. böyle ırkçı tavırlar türkiye cumhuriyeti devletinde 1946'dan beri yasak.
  9 -5 ... rush
 8. 8.
  kısırlaştırma yöntemleri uygulanarak bu sorun halledilebilir.
  4 -4 ... cool cocuk
 9. 9.
  (bkz: vatan sevdalısı kürtler/#6653202) nolu girdide bahsettiğim provokasyondur.
  1 ... reddiplomat
 10. 10.
  (bkz: faşizm)
  2 -1 ... talihsiz sokak kedisi