1. 1.
  Özellikle 4-5 yıldır ortaya çıkan Arap istilasıdır.

  Bu Araplar birçok şehrine gelip çöp ettiler. Piyasayı dağıttılar şehri kirlettiler görüntü kalitesini bile bozdu mahvettiler.

  Türkiye'nin birçok şehri Arap istilası ile karşı karşıya günümüzde. Eğer buna bir çözüm bulunmazsa geleceğin küçük Arabistan'ı olacağız.
  8 -6 ... keyf kahyasi
 2. 2.
  Arap kardeşlerimize atılan bir iftiradır. bu istila değil, hicret'tir. Bize düşen ise garip geldikleri bu topraklarda yaralarını bir nebze bile olsa sarmaktır. bütün siyasi açılımlardan öte kendileri bizim din kardeşimizdir.
  1 -4 ... stairway leading to hell
 3. 3.
  Sistemli bir sekilde yapilmistir.
  2. Dalga güney asyadan ve orta asyadan gelecektir.
  Sonuçlari hastalik ve kaos olacaktir.
  4 -1 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  mantıklı bir çözüm bulunmazsa araplar küresel bir soykırıma uğrayacak, merhamet de görmeyecekler. küresel çapta nükleer silahların kullanılması, ulusalcılık ve milliyetçiliğin özgürlükçü ve toplumcu düşüncelerin önüne geçmesi de olası.

  suudi arabistan ve israil kendi ulusal güvenliği için suriye'nin parçalanmasında, mülteci akınlarının türkiye, almanya, fransa gibi ülkelerin ulusal bağımsızlığı için tehdit oluşturmasında bizzat rol aldı. israil'in amacı avrupa'yı zayıflatmak ve filistin üzerindeki emellerini daha rahat gerçekleştirmektir.

  israil ve suudi arabistan'ın dış politikadaki tutumu çokkültürlülük, kültürel marksizm ve politik doğruculuk gibi kavramları kendi menfaatleri uğruna harcamak üzerine kuruludur.
  1 ... ozgur demirtas in robotu
 5. 5.
  suriyeliler sorunu, türkiyeyi bölmek için en başarılı plandır.
  türkleri dışarıdan bölemeyen dış güçler içeriden rte, suriyeliler gibi sorunları başımıza bela ederek hedeflerine ulaşmışlardır. ülke içinde ciddi bir bölünmüşlük var. türk toplumu arap toplumuna entegre planı tıkır tıkır işlemekte.
  1 -1 ... aklimakomikbisigeldi
 6. 6.
  suudi arabistan, krallıkla yönetildiğinden demokratik rejimlerin zayıflaması, selefi müslümanların her yerde örgütlenmesi ve kaos çıkarması; israil'de insan hakları gibi değerlerin söz konusu filistin olduğunda önüne çıkmaması ve müttefiklerinin zayıflaması için ciddi bir yatırım yaptı.

  mülteci akınlarıyla alakalı haberlerin uluslararası gündemi meşgul etmesi kasıtlı bir plan. amaç, demokrasinin beşiği olan avrupa ve onları rol model alan diğer ülkelerde insan hakları bilincinin zayıflatılması, otoriter, totaliter yönetimleri yeniden hortlatmak.

  rusya ve çin'de israilli ve suudi yöneticilerin emelleri için biçilmiş bir kaftan, yeni dünyanın kaptanları.
  ... ozgur demirtas in robotu
 7. 7.
  en büyüğü uzun zaman önce orta asya steplerinden yapılmıştır.)
  yerleşiklerin binbir emekle inşa ettikleri güzide şehirlerin içine etmişlerdir. hey gidi konstantinopolis heyyy ne hallere getirdiler bu istilacılar seni.)

  şaka maka şehirlerin %90 ı berbat hemde akp den öncede öyleydi sonra daha öyle oldu.
  ... mavraci
 8. 8.
  türkiye'nin demografik yapısını değiştirip arapperest oranını arttırmak için yapıldı. buna rağmen hilesiz %50'yi bulamıyorlar işte.
  2 -2 ... strawberry blonde
 9. 9.
  arabistan yarımadası 2030-2040 arası yaz aylarına 50-60 dereceye maruz kalacak diye bir hava durumu tahmini var ,o yüzen bilhassa basra körfezinkıyıları ve yakın iç kısımlarda bu sıcaklık 55-60 dereceye varacak deniyor ..
  o yüzden daha çok arap asıllı insan alışmak lazım ,para herşeyi çözecek.

  yomra ,trabzon ve sakarya üs yakında yalova'da hakkını alacak.
  ... baris hemen simdi
 10. 10.
  Meğer türkiye de daha önce hiç arap yokmuş hattâ Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Adana, Mersin gibi şehirlerde arap hiç yaşamıyormuş.
  3 ... desifreleyici