1. 1.
  türkiye ye saldırsın diye rumlara gemi veren arap
  türkiye ye saldırsın diye rumlara gemi veren arap
  Türkiye'ye karşı kullanması için, Rum'a "savaş gemisi" hediye eden Umman Sultanıdır. O kadar büyük bir gemi hediye etmiş ki, koskoca limana sığmamış. "Din kardeşim" dediğin Arapları gör Türkiye. Kktc'yi "nankör" ilan etmeye çalışanlar, önce "din kardeşi" Dediği Arapların ihanetlerine bakmalı. "Domuzdan post; Arap'tan da Türk'e dost olmaz." Sözü doğruymuş.

  Edit: Habere "fake" diyen kişi, neye dayanarak böyle diyor; Bilemeyeceğim; ama gerçekler ortada; Bu, Arapların Türklere ilk ihaneti de değil. O yüzden habere inanmayan kişi neden inanamadı; Anlamadım. inanmadıysa buyursun baksın:
  türkiye ye saldırsın diye rumlara gemi veren arap
  http://www.kibrismanset.c...savas-gemisi-h170002.html

  Demek ki neymiş? "Fake" demeden önce 2 kere düşünmek gerekirmiş. Zaten Filistinli siyasi de, Türkiye'nin verdiği desteğe rağmen ihanet etmedi mi? Filistinli siyasetçi, Rumlara: "Sizin ülkeniz Türkiye'nin; Bizim ülkemiz de israil'in işgali altında." Şeklinde mesaj vermedi mi? Hem de Türkiye'nin tüm desteğine rağmen...

  Bu, ilk değil ki. Araplar, KKTC'yi ve Türkiye'yi sırtından hançerlemeyi ata sporu haline getirmiş gibi. Türklere hainlik eden Arap ülkelerini sevmiyorum. Bir tek Kaddafi, Kıbrıs Barış Harekatı'nda Türkiye'ye destek olmuştu; O yüzden Kaddafi'yi ayrı tutuyorum. Ama genel olarak Araplar, Türklere hainlik eden bir millet. Geçmişte de ingilizler ile bir olup Türklere saldırmışlardı. Bu yüzden ben Arap ülkeleri ile diplomatik ilişki kurulmasına sıcak bakmıyorum. insan olarak belki iyi olabilirler; Ama ülke olarak Türkiye'ye dost değiller. Tüm bu olanlara bakılınca çıkan sonuç: Arap ülkeleriyle yakın ilişki kurmak, Türkiye'ye zarar veriyor.
  7 -4 ... hexa gram
 2. 2.
  sıradan bir araptır.

  arap olup hain olmayanmı var amına koyayım?
  3 -2 ... gold tab gibson
 3. 3.
  Fake değil; Gerçek bir Araptır. Habere "fake" diyen kişi, neye dayanarak böyle diyor; Bilemeyeceğim; ama gerçekler ortada; Bu, Arapların Türklere ilk ihaneti de değil. O yüzden inanmayan kişi, neden inanmadı; Anlamadım. inanmadıysa buyursun baksın:
  türkiye ye saldırsın diye rumlara gemi veren arap
  http://www.kibrismanset.c...savas-gemisi-h170002.html

  Demek ki neymiş? "Fake" demeden önce 2 kere düşünmek gerekirmiş. Zaten Filistinli siyasi de, Türkiye'nin verdiği desteğe rağmen ihanet etmedi mi? Filistinli siyasetçi, Rumlara: "Sizin ülkeniz Türkiye'nin; Bizim ülkemiz de israil'in işgali altında." minvalde mesaj vermedi mi?
  Araplar, KKTC'yi ve Türkiye'yi sırtından hançerlemeyi ata sporu haline getirmiş gibi. Türklere hainlik eden Arap ülkelerini sevmiyorum. Bir tek Kaddafi, Kıbrıs Barış Harekatı'nda Türkiye'ye destek olmuştu; O yüzden Kaddafi'yi ayrı tutuyorum. Ama genel olarak Araplar, Türklere hainlik eden bir millet. Geçmişte de ingilizler ile bir olup Türklere saldırmışlardı. Bu yüzden ben Arap ülkeleri ile diplomatik ilişki kurulmasına sıcak bakmıyorum. insan olarak belki iyi olabilirler; Ama ülke olarak Türkiye'ye dost değiller. Tüm olanlara bakılınca ortaya çıkan sonuç: Arap ülkeleriyle yakın ilişki kurmak, Türkiye'ye zarar veriyor.
  1 -3 ... hexa gram
 4. 4.
  Bi Kaddafi vardı öldürdüler. Biz Kıbrıs'taki zulmü durdurabilelim diye bir tanker uçak yakıtı (ingilizler rafinerilerimize ortaktı kendi rafinerimizden yakıt vermiyorlardı), para ve silah yollamıştı. Ayni kaddafi'nin öldürülmesine alkış tuttu bu halk. Arapları zerre sevmem ama Kaddafi böyle bi arap'tı.
  2 ... abaninaltindakisopa
 5. 5.
  (bkz: ayıdan post araptan dost olmaz).
  1 ... wall 1549