1. 1.
  Hizbullah yuvası olmuş federasyondur.
  5 ... cincinnatus
 2. 2.
  Huşu içinde olan federasyon.
  2 ... ultraviyole
 3. 3.
  Uzun seneler ust seviyede amatör boks yaptigim için ara ara salona gelen wushucularla da çalışırdık. Onlar da kickboksor arkadaşlarımız gibi biz boksörlerden,
  daha iyi yumruk atmak, bağlamalı yumruklar, yani kombinasyon çeşitliliğini arttırmak için ders alırlardı.

  Gercekten eziyet gibiydiler. Temeli boks olmayan birine boksu öğretebilmek bir şeyler kazandırabilmek işi sıfırdan öğrenen birinden bile daha zormus bunu öğrenmiş olduk.

  Wushucular tailand boksörleri gerçekten konu boks yani yumruk olduğunda son derece eksik kalıyorlardı.

  Hani şu, kickbokscular da tay boksörler de yumruk atıyor üstelik onlar bir de tekme de atıyor... diyerek klasik boksu küçümseyen tipler var ya, hah işte keşke gelip de boks salonlarında dönem dönem verilen bu gibi eğitimleri görebilseler.
  1 ... kel insan
 4. 4.
  Federasyonun doğu ve Güneydoğu Genel Koordinatörü ve Üst istişare Kurulu Üyesi Abdülaziz Velioğlu üzerinde sahte kimlik ve silahla yakalanmış, hakkında düzenlenen iddianamede ise örgüte militan kazandırmak için spor salonlarını propaganda merkezi olarak kullandığı belirtilmişti. Böyle bir adamın bir spor federasyonunda bulunması rezalet kelimesiyle açıklanamayacak bir şeydir.
  1 -1 ... cincinnatus
 5. 5.
  aile skandallarından sonra bir de militan toplama rezaletiyle tekrar gündem olmuş osuruktan federasyon.
  1 ... system error
 6. 6.
  Sokağa çıkma yasağında kumar masası kurabilmek için iyi numara olan federasyondur. Bir insan niye wushu üyesi olur ki.
  ... masklavi
 7. 7.
  Usulsüzlükleri ülke sınırlarını aşmıştır. Başkan vekili abdurrahman akyüz mevcut avrupa federasyonuna alternatif bir uluslararası federasyon kurma girişiminde bulunduğu için ülkemizin avrupa wushu federasyonu üyeliği askıya alınmış. Yani artık bu spor dalında uluslararası turnuvalara katılamayacağız. Spor bakanlığının bu hususların hiç biri hakkında tek bir soruşturma açmaması da ayrı bir skandaldır.
  1 ... cincinnatus
 8. 8.
  Bilimum shinobi akademisidir. Çakra kontrolü, genjutsu eğitimi, sharingan, rasengan her şey var. Yani o kadar paravan siz düşünün.
  ... gemzuli
 9. 9.
  (bkz: wushu)
  ... usualsuspects
 10. 10.
  ilerde wushö terör örgütü olmaya adaydır.
  ... alexdeberk