1. 1.
  "ne mutlu türküm diyene" sözünü bizlere armağan etmiş büyük türk milliyetçisi atamıza cevaben söylediğimiz, üzerine yeminler ettiğimiz realitedir.
  110 -59 ... palta
 2. 2.
  aksini iddia eden vatan hainidir...
  94 -72 ... probus
 3. 3.
  ülkesini sevmek, ülkesi için ölümüne çalışmak, gerektiğinde canını vermektir. sabetaycı, mason, yahudi, nurcu cemiyetler tarihin her döneminde olmuştur. atatürk de cumhuriyetin kuruluş yıllarında bunlarla fazlaca uğraşmak zorunda kalmıştır. günümüzde de maalesef faaliyetleri devam etmektedir. bunların kimler olduğu araştırıldığında rahatça bulunabilir. şimdi burada yapılacak iş bunlara küfür edip olay yaratmak mıdır? yoksa ülkenin faydasına bir iş yapmak mıdır?

  evet diyelim ki sayılan isimlerin hepsi sabetaycıdır (ki olabilir de). bu liste belki uzatılabilir de. peki bunlara ana avrat küfretmek bize ne sağlar? diğer yazarlara küfrederek saldırmak bize ne sağlar?

  arkadaşlar, vatan sevgisi denince askerlerin çok güzel bir sözünü hatırlarım:

  "vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

  bugüne kadar ülkemiz için ne yaptık, ne ürettik, ne araştırdık, ne geliştirdik? bir insanın üniversiteden mezun oluncaya kadar devlete maliyeti nedir? bunun karşılığını verebiliyor muyuz?
  iki insana bir şey mi öğrettik? bir yenilik mi yaptık yaptığımız işte?

  buğday tarlasında ot biçen bir amcanın söyledikleri hiç aklımdan gitmez;

  "oğlum, ben bunu insanlar yesin diye yapıyorum, zaten ihtiyacım yok ki"

  ülkesini seven adam karşılık beklemez, boş laf konuşmaz, gerektiğinde adı bile kaybolur, çanakkale'de tek kurşun atamadan şehit olur...
  14 -9 ... denizci cakabey
 4. 4.
  hürriyet gazetesinde sol üst köşede yazan ancak ne kadar dogru oldugu tartışılacak sav... çünkü bu ülkede yaşayan ve bu ülkenin sahibi, kendini türk hissetmeyenler,türkler,diger azınlıklar... kısacası tüm türkiye sevdalıları ve türkiyeyi seven tüm dünya insanlarınındır bu ülke...
  18 -6 ... pink floyd
 5. 5.
  tarihte edilmiş, gelmiş geçmiş, en faşizan ve en bölücü söz.
  37 -94 ... azorka
 6. 6.
  (bkz: ne mutlu türküm diyene)
  11 -4 ... jayjay
 7. 7.
  türkiye vatandaşlık kanunu'nun içerdiği tabirlere göre doğru bir yaklaşımdır.ama türkiye'de ana dili olarak türkçe'yi göstermeyen "kökenleri türk olmayan"ların nüfuslarının %30'u kadar bir insan grubu var olduğuna göre çeşitli polemikler yaratabilecek bir tümcedir.
  3 -1 ... irishstorm
 8. 8.
  Türkiye Türklerindir!işte milliyetperverlerin ilkesi budur. Biz, haklarımızı korumak için mücadeleye devam etmeye karar verdik.
  atatürk *
  1921, Ağustos, Associated Press Muhabirine Demeç *
  9 -4 ... kara hilal
 9. 9.
  türkiye oğuz boyundan gelen türklerinse kürtlerin lazların gürcülerin çerkeslerin ne işi var burda

  bu laf düpedüz bölücülüktür kürde şunu imma eder "türkiye türkündür ya türk ol yada siktır git kendi devletini kur sen kuruncayakadar olan vahşettende millet zevk alır"

  farklı ırklardan insanların emperyalizme karşı mücadelesi bu ülkeyi kurmuştur *
  14 -22 ... ben hakimim masum bey0
 10. 10.
  türkiye türklerindir deme aptallığını gösterebilen kişinin anal çalışmaları.

  evet türkiye türklerindir,
  naim süleymanoğlu be aslanım be, türkiye'yi halterde dünya şampiyonu yapıyor yine.
  evet türkiye türklerindir...
  hadi elvan koş elvan, evet sevgili seyirciler avrupa şampiyonuyuz 5000 metrede.
  evet türkiye türklerindir. ermeni işadamı 5000 kişiye istihdam ağlayacak yeni tesisini hizmete açtı.
  onlar gibi her sabah kalkıp bu ülkenin kalkınması için uğraşan ya da sadece gündelik yaşamını devam ettirip geçim derdinde olan bunca insana yazık günah değil mi?

  sen ağzından salyalar akıtarak türkiye türklerindir ulan diye bağıracaksın ve onlar da sana madalyalar, başarılar, iş alanları getirecek.

  ayıp ulan ayıp. bu ülke, bu ülkeyi seven herkesindir. sen kim oluyorsun da others ilan ediyorsun birilerini.

  toplatıp hepsini, kamplara alacaksın bunların. olana kadar eğiteceksin, olana kadar. ne zaman, önce -insanım ben- demeye başladı o zaman bırakacaksın.
  24 -25 ... yalnis