1. 1.
  -türkiye türklerindir demenin artık suç olması-

  vatanımı milletimi canımdan çok seviyorum demenin faşizme yorulduğu
  atatürk e ve onun ilkelerini güveniyorum demenin şovenizm den sayıldığı güzel ülkemde artık hiç de yadırganmayacak söylem...

  hoş bu günlerde apoya af bilem tartışıldı, nede olsa ülkede demograsi var ya...
  terörün hat safhada olduğu,kafatasçı teröristlerin leşlerinin onar beşer geldiği dönemlerde bile bir tek insanın sokağa inip yine kendilerinde olan insanlara taş atmadığı, en sert söylem ve eylemlerin yapıldığı, sağ sol ortalığı alem aldığı dönemlerde bile rastlanmayan, muhtelif sözlüklerde de heyo ben hümanistim, ben demokrasiyim...demokrasi olunca herkese bir rus bir romen veriyolar heedeee yazarlarının da ukalaca ve fütursuzca eğlendiği tümce...

  düzenleme: bu başlık 10-15 leşin diyarbakır a getirilmesiyle başlayan 28 29 mart diyarbakir olaylari sonrasında rte nın bir türlü zikredemediği ve Türkiye belli bir grubun değildir yok işte Türkiye kültürler cümbüşüdür, yok rengarenktir gibi saçmalaması ama bir türlü Türkiye nin Türklerin olduğunu söyleyememesi üzerine yazılmıştır.
  5 -3 ... tfcvbg
 2. 2.
  Türkiye Türklerindir!işte milliyetperverlerin ilkesi budur. Biz, haklarımızı korumak için mücadeleye devam etmeye karar verdik.
  atatürk *
  1921, Ağustos, Associated Press Muhabirine Demeç
  2 -1 ... kara hilal
 3. 3.
  (bkz: idam edin ulan beni)
  1 -1 ... arude50
 4. 4.
  olamaz diye ayaklarımın altında çiğnediğim başlık
  1 ... without_a_trace
 5. 5.
  +türkiye türklerindir
  -bu ülkde sadece türkler yaşamıyo! tamammı. kürdü,lazı,çerkezi herkeskurtardı bu vatanı
  +banane. yinede türkiye türklerin.
  2 -1 ... maksat muhabbet
 6. 6.
  100 yıl önce ulus olmayı başararak büyük bir savaş kazanmış milletin bugün düştüğü kötü durumdur. anayasada türk kelimesinin tarifi çok açık olup, bu kelime tüm milleti kapsamaktadır. ancak iyi niyetli milleti kapsamaktadır, kurtuluş savaşında farklı kanı taşısa bile koyun koyuna kefensiz yatan bir milleti.
  -1 ... palta
 7. 7.
  türkiyenin bölünmesine katkı sağlamaya çalışan zümrelerin çıkartırdıgı bir saçma bir olaydır.Kaldıki kimsenin böyle artık saçma sapan olaylarla vakit kaybetmesine de anlam vermek imkansızdır.Türkiye kendini türk miletinin türk devletinin ferdi hissetmiş her bireyin toporagıdır ve öle de kalacaktır.Bu olayla ilgili kelime oyunları yapmanın artık bir fayda getirmeyecegi kesindir.
  -2 ... kassano
 8. 8.
  ne mutlu türküm diyene sözünü tam olarak kavrayamamış bazı beyinlerin ortaya attığı bi çeşit düşünce suçu..türkiye zaten sadece ırkı türk olanların değildir hiç bi zaman da olmadı,türkiye,her zaman için türk olarak yaşayan,türk olmakla,türklülükle gurur duyan insanların memleketi oldu..bu vatanı kurtarmak için emeğini veren herkes,kökeni göz önünde bulundurulmaksızın hep türk oldu..ve türkiye de hep onların oldu..asıl türkiye,ülkeyi batıran,soyan,hortumlayan türk kökenlilerin değil,kökeni ne olursa olsun bu toprak onun toprağıymış gibi ona bakan,ülkesini seven ve onun için çalışan türklerin..evet türkiye türklerindir..ama gerçek türklerin..
  1 ... fear