1. 1.
  türkiye'deki spor yazarlarının bir çatı altında toplaştığı dernektir. kupa falan yaparlardı eskiden, güzel olurdu..

  (bkz: tsyd)
  1 ... chosen
 2. 2.
  (bkz: onur belge)
  -1 ... gerko
 3. 3.
  merkezi leventte olan spor yazarlarının sıkça takıldığı restoran, bar ve düğün-balo salonlarını barındıran, çeşitli sportif faaliyetlerin yapılmasına da olanak sağlayan mekan.
  ... yalnis
 4. 4.
  hala bazı illerde kupasinin oynandigi dernek
  (bkz: tsyd kupasi)
  ... micomania
 5. 5.
  hürriyet gazetesi spor müdürü esat yılmaer'in başkanlık yaptığı dernek.
  ... krmyrdsn
 6. 6.
  adının türkiye futbol yazarları derneği olarak değişmesini düşündüğüm dernek
  türkiye'de futbol statlarının basın tribünlerinin denetim sorumluluk ve yönetimleri tff tarafından kendisine verilmiş olan bu dernek futbol dışında hiç bir branşla ilgili faaliyette bulunmamaktadır. türk sporunun gelişmiş ülkelerdeki düzeye gelememiş olmasında en önemli nedenlerden biri de bu derneğin tutumudur.
  ... padisah
 7. 7.
  belli bir aidat karşılığı spor faaliyetlerinde bulunabileceğiniz kurum. yalnız beş para etmez bir kadroya sahiptir zira çok yakın bir arkaşım bir aylık ücreti ödemedi diye spor salonunda herkesin gözü önünde azarlanmış, küçük düşürülmüş, gururu incinmiştir. böyle de bir kurumdur ayrıca.
  ... patlak fermuar
 8. 8.
  fenerbahçe - shakhtar donetsk maçındaki olaylar nedeniyle, fenerbahçe'nin evinde oynayacağı ilk maça gitmeme kararı almışlar.

  hassiktir diyorum hassiktir. biz de bunu istiyoruz zaten. mümkünse 1 sezon boyunca uğramayın yargısız infazcı allahsızlar.
  2 -1 ... cifte kavrulmus zenci
 9. 9.
  Fenerbahçe spor kulübünü kınadığını belirtmiş dernek,
  ayarı eline almıştır efendim.

  http://www.fenerbahce.org...=fbsk&utm_medium=fbsk
  ... bitkisel hayat
 10. 10.
  Yaptığı açıklamada Gazetecilere onu çekme bunu çek diyen Fatih Terim'den yaptığı açıklama ile özür dileyen dernek. Türkiyede spor basınının tamamen Galatasaray güdümünden olduğunun canlı kanıtı olan bir kurum. ilgili video : https://video.uludagsozluk.com/v/türkiye-spor-yazarları-derneği-70605/

  , ilgili tsyd açıklaması : http://www.maraton.com.tr...erdetay.asp?Newsid=180567
  ... daedalus