1. 1.
    düşman gelmiş götünün dibinde, bir havan topuyla kaçtane bebe öldü.

burada hala savaş çok kötü, cıs kaka diyen pembe götlü yavşaklar var.

türkiye harekat yapınca mı bu barışcı ruh uyanıyor bu evrende anlamadık ki?

bugün susup bu harekata destek vermeyen net vatan hainidir benim için.

edit: savaşın boktan bir şey olması başka. savaşmak zorunda olmak başka. sen bugün savaşmazsan, yarin başkasının kucağında barışcılık oynarsın.
    11 -8 ... gogocu
  2. 2.
    aynı anda hem destek verip hem savaşın iyi bir şey olmadığını pek ala söyleyebilirsiniz.

karşı çıkmak başka, tevil yolu ile destek olmak başkadır.
    6 -1 ... flat head
  3. 3.
    hayatta türkiye'den daha önemli değerler olduğu içindir.
    3 -7 ... baftan
  4. 4.
    Bir kişi, götü sıkıştığında halkların, özgürlüğü, barış diyerek ağlıyorsa; kesin orospu çocuğudur, bırakın inlesin orospu çocuğu.
    6 -3 ... hayat guzel
  5. 5.
    Yavşak oğlu yavşaklar. Mehmetcik sehit olduğunda neden ses çıkarmıyorsunuz.
    6 -2 ... aboskal
  6. 6.
    kimse barışçılık oynamıyor.

suriyeyi temizlemek neden bize kalıyor? zaten bıraksan esad ve rusya nın yapacağı işi biz yapıyoruz.

esad temizlesin kendi ülkesini, biz yardımcı olalım. adam keyifle izliyordur. rusya nın gelip türkiye de pkk temizliği yapması gibi bir şey. eşi benzeri olmayan işlerle uğraşıyoruz. olan kendi canlarımıza oluyor.

elin evini temizleyip, bir de üstüne o evdekilere kendi evinde bakıyorsun. temizlediğin ev de düşmanın... var mı böyle dünya?
    5 -1 ... ulkemikiskanancok
  7. 7.
    "Savaş çıkmadan önce savaş karşıtı olmak mantıkidir. Savaş çıktıktan sonra, savaş karşıtlığı yapmak bozgunculuktur. Buna tahammül edilemez. Savaş çıktıktan sonra askerin moralini bozamazsın. Bu adamlar hayatını ortaya koyuyor, ne için koyuyor? Senin, benim keyfim için... Dolayısıyla bunu tartışmak bu adamın moralini bitirir. Bence tartışılmaması lazım. Atatürk'ün bir sözü vardır 'nefs-i müdafaa olmayan savaş cinayettir'. Biz şu anda kendimizi müdafaa ediyoruz."
    -a.m. celal şengör-
    3 ... fasizan ruh
  8. 8.
    Sapla samanı karıştırmayın. Savaş yapmıyoruz, harekat yapıyoruz. Savaştığımız bir ülke yok, kafasına vurulan terorist var. Umarım heyecandan falan bu tip keskin konusmaları yapıyordur, konuşanlar. Öbür türlüsü sıkıntılı yani.
    1 ... huzursuz adam
  9. 9.
    Terörle arana mesafe koy, hepimiz barışcı olalım.

Öyle alttan alta güzelleme falan olmayacak, ona göre.
    ... tea man
  10. 10.
    biz uyuyormuş muyuz düşman götümüzün dibine yerleşirken? düşman götümüzün dibine yerleşirken biz engellemeye çalışmış mıyız? yoksa aksine düşmanın götümüzün dibine yerleşmesine kendi elimizle destek mi olmuşuz?

türkiye savaş halindeyken barışcılık oynamak
    ... ben de yazdim