1. 1.
  bakıyorum bazı ayyaşlar, kedicikler, kuşçuklar büyük beşiktaşı hazmedemeyip, yutamayınca birbirlerinin ardına sığınır olmuşlar. ya sizin çapınız belli çapınız.. birisi fetö den beyhude dua ister, fetö sayesinde uefa kupasını kazanır, birisi yıllardır şike ile maç kazanır, şampiyon olur. sizler bunları görmüyor musunuz ? herkes herkesi iyi bilir dürüst olalım şimdi. o bok atıp 13 şampiyonlukları vay ama 3 yıldızlaaayy diye ortada gezinen sözde taraftarcıklar yıllardır beşiktaşı küçük takım olarak bellediler ama baktılar ki babalarını kaale almamak onlara sert bir baba tokadı olarak ayılttı ki kendilerine geldiler. büyük beşiktaştan fazlasıyla korktukları ve büyük beşiktaş gibi dişli bir rakip istemedikleri için, birbirlerinin eteğine saklanıp, büyük beşiktaşı yutmaya çalışıyorlar. ama boğazlarında kalınca acıyor tabi..

  büyük beşiktaş babanızın attığı tokat gibidir, karşılık veremezsiniz.
  1 -11 ... ortadireksaban
 2. 2.
  premier league ve takımları varken, o leş ligi ve vasat takımları takip eden bireylerin sorun ettiği gülünç durum. *
  4 -1 ... kivilive
 3. 3.
  birisi trabzonspor dan şampiyonluk çalar, öteki fetönün kirli oyunlarıyla bir yerlere gelir. boşuna demiyoruz, şerefli olmak her takıma hak değil, şerefsiz şampiyonluklar değil şerefli 3.lükler yaşadık biz. bilin istedim.
  ... ortadireksaban
 4. 4.
  büyük beşiktaştan sonra okumayı bıraktıran başlık..
  bunlar hep tiner kafası.
  1 -1 ... eneskamis
 5. 5.
  Beşiktaş'ın kendisine neden şerefli 3. lakabını yakıştırdığını anlamıyorum. Süper Lig'de en çok üçüncülük yaşayan takım Galatasaray'dır.
  ... thefuckingdead34