1. 1.
    evet malum bir barış süreci yaşıyoruz.ben eski bir ülkücü olarak pkk ya teşekkür ediyorum gerek rojava gerek şengal de pkk,ypg işide karşı koymasaydı şu anda ışid türkiyede eylemler yapıyor olacaktı.bu yüzden başta türk halkı olmak üzere tüm türkiyeliler pkk ya teşşekkür etmeli çünkü geçtiğimiz günlerde türkmen şehri amerliyi pkk-peşmerge kurtardı.bugun ıraktaki türkmenlerin namusu pkk ya emanetir.teşekkürler pkk....
    3 -30 ... debapo
  2. 2.
    --spoiler--
    ben eski bir ülkücü olarak pkk ya teşekkür ediyorum.
    --spoiler--

yersen *

(bkz: cool story bro)
    12 -1 ... duk erangir
  3. 3.
    bügüne kadar şehit ettikleri askerletrimizi unutan, şehit anneleri ağlatanları unutan yazarın açtığı saçma başlık.
    6 ... duran69
  4. 4.
    Aha, aha... Semptomlar çok ilerlemiş. Bu saatten sonra hastayı sadece rahatlatabiliriz.
    Kafayı bulmuş insan beyanıdır.
    2 ... theafrasiyab
  5. 5.
    hevalim diyememiş ben eski ülkücüydüm diyen bir militanın düşüncesi.
    2 -1 ... necati bilader
  6. 6.
    evet oluşturulmak istenen algı buydu ve yavaş yavaş oluşturuluyor sanırım.

hatta işi abartıp pkkya silah yardımı yapalım diyenler bile var.

yok öyle bir dünya arkadaş!

bizim gencecik fidanlarımızın hayatlarını söndüren eli kanlı terör örgütüne ben teşekkür etmem arkadaş!

edenlere de vatan haini gözüyle bakarım.

başlığı açan yazara not: türkiyeli diye bir şey yok kardeşim, haberin olsun.
    1 ... dindar penguen
  7. 7.
    --spoiler--
    gerek rojava gerek şengal de pkk,ypg işide karşı koymasaydı şu anda ışid türkiyede eylemler yapıyor olacaktı.
    --spoiler--

şu söze ne denir acaba? lan adamlar peşmergeyi de, pkk'yı da, ırak ordusunu da sikip attı, amerika havadan vurmasa erbil'i bile alacaklardı, barzani'yi de domaltacaklardı.

o silahlı pkk'lılar, peşmergeler ezidi soydaşlarını bırakıp kaçarken, türkmen kasabaları olmayan güçleriyle direndiler, pkk da kimmiş?
    3 ... ateistvaiz
  8. 8.
    milli içkimiz olarak ayran içtikten sonra entry girmek.
    1 ... ateist kartal
  9. 9.
    hayrına kurtardı zaten, Amerika da hayrına bombaladı filan bunlar hep o insanları düşündüğünden. orada bir kürt devleti kurma düşünceleri de hiç yok zaten. yardım gelmese nasıl karşı koyacaklarmış acaba, yardım gelmese bir şey yiyemeyecekti orada. ellerindeki silahlar bile Amerikan silahıyken neyi kurtarıyor neyin teşekkürü. Türkmenler o kadar zaman kendi direndi o silah yardımını alsa onlar zaten kurtulacaktı tek başlarına.
    ... dusler sokaginda gece vakti
  10. 10.
    (bkz: yaman şakacısın delikanlı)
    ... zubde