1. 1.
    dikkatlerden kaçmayandır. oturdum hesapladım, geçen aylarda 1 dolara aldığım ürünler gün itibariyle 0.65 dolar seviyelerine inmiş.

piyasalara bolluk bereket ve ucuzluk hakim.

trump denen zır delinin saldırıları erdoğanın bereketli ellerinde yitti gitti, kriz bizi sıyırdı.
    1 -13 ... ibni maymun
  2. 2.
    trump'ın, açıklanmayan görüşme tutanaklarında "verin bütün tl leri bana ben de size dolar vereyim" ne zam, ne enflasyon, ne de kur, bana takılın hayatınızı yaşayın" dediği rivayet edliyor.
    ... monk of monkmountain
  3. 3.
    doğru söylüyor. dolar bazında bereketlendi alısveriş.
    2 ... chesarasara
  4. 4.
    memleket sudan ucuz, döviz kazanan için tabi.
    ... mavraci
  5. 5.
    Yabancı ülkelerde yaşayıp, parasını döviz olarak kazanan insanlar için geçerli olan durum.
    ... kardabi
  6. 6.
    bazı hainlerin çekemediği durumdur.
    1 ... pink pussy
  7. 7.
    "maaşı dolarla mı alıyoruz sanki" diye söylettiren iddiadır. dur lan o ekmek ile alakalı idi yanlış yazdık..
    4 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    1+1 dairelerin kirası geçen aylarda 250 dolar civarıyken şimdi 160 dolar civarına indi. emekçiler kira yükünden bir nebze de olsa kurtuldu ve bu mutfağa bereket olarak yansıdı.
    1 ... ibni maymun
  9. 9.
    bir kalıp peynir 33 tl bir kalıp kaşar 20 zeytinin kilosu 15 tl. ekmek 1.25. e bunun bin bir çeşidi var ya Allah aşkına hak mu bu aq. ne ucuzundan ne bollugundan bahsediyon
    ... prince of mirkwood
  10. 10.
    troll ama doğru söylüyor. buradan kazançlı çıkmak için yatırımlarınızı döviz cinsinden unsurlara yapın. ( döviz, altın, yabancı hisse senedi, yabancı tahvili vs)
    1 ... zogerr